reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

marzena, dzięki za testy, przyda się takie porównanie.
adeczka, ale super prezent.
Kamcia, ja mam z deskami i materiałowy, a nie ze sznurków i taki polecam.
jaipur, tygrysek supersłodycz.
 
reklama
o nie, ze sznurków to porażka- latem jak się położysz to wyglądasz potem jak peklowana szyneczka:-D
Ale ma jedną zaletę- niby jest przewiewny bardziej.
 
marzena, dzięki za testy, przyda się takie porównanie.
adeczka, ale super prezent.
Kamcia, ja mam z deskami i materiałowy, a nie ze sznurków i taki polecam.
jaipur, tygrysek supersłodycz.

nie nie , mi nie chodziło o to czy ma być z siatki:-p bo też bym się na takim nie połozyła..:no:

mi chodziło czy właśnie taki z deskami jak właśnie Ty masz czy coś takiego bez desek na samych sznurkach:
HAMAK OGRODOWY BUJAK HUSTAWKA 4 WZORY!!! (1521463674) - Aukcje internetowe Allegro

jaipur super ciuszki a najpiękniejsze te rampery z tygryskiem

alex widze że już wszystko do łózeczka gotowe:-)
świetny zestawik.. i te naklejki
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam wózek! Mam, mam, mam!!!

Pojechaliśmy do Opola po zestaw podtynkowy do nowe łazienki bo u nas na miejscu się skończyły upatrzone a na utro potrzebny. I przy okazji podskoczyliśmy do sklepu z wózkami zamówić Tako warrior a tu mi facet, że mają z Tako nowość. Zapytałam tylko o kolory i podobno na chwilę obecną jest 5. Zobaczyłam ten i już był mój :) A warriora się zdecydować nie mogłam :D

captiva-2w1.jpgcaptiva-2w1.jpg
 
marzena wózeczek piekny, ma ciekawy stelaż :) rozumiem twoja radość, sama tak skakalam kiedy kupilismy nasz:) ba! do dziś przynajmniej raz dziennie wyjeżdżam nim ścieżki w mieszkaniu ;)))))
 
reklama
kolejna tako-maniaczka:-D

śliczny..
aj jak mi się te wasze nowesz modele podobają....:-)
no i kolorki oczywiście też ..
marzena śliczny!!!
ale ciesze się że mój chociaż kolorek jest ładny:-p
bo stelaż standardowy hiih
 
Do góry