reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

magglow ja kupuję zwykły staniczek , taki jak zawsze się kupuje na codzień , z fiżbinami oczywiście..
no tyle że chcę taki żeby miał cienkie miseczki , nie żadne push up:-D
 
reklama
mi tez zostal jeszcze stanik do kupienia, termometr i laktator .
Tak to wszystko wczoraj zamowilam :-) posciel, rozek, rzeczy do higieny, butelke, aspirator do noska, pieluszki tetrowe, wszyyystko :-) Teraz nic tylko czekac :-) A dzisiaj poprałam ciuszki, jutro wezme sie za prasowanie:-) Za to M umył dzisiaj samochod, jutro umyje okna :-):-) A w tamtym tygodniu bylismy na takiej gieldzie i znalezlismy fotelik akurat do naszego wozka, uzywany ale w b.dobrym stanie. I dalismy tylko stowke, a nowy kosztuje 320zl. A na allegro najtansze po 150 :)
 
kochane ja kupiłam happy dla noworodków i pampersy "2" ale znam laseczki, które chwalą sobie pampersy biedronkowe! sama nie mogę się wypowiedzieć, ale takie pozytywne głosy słyszalam :)

Pewnie chodzi o DADA z Biedronki. Powiem tak-każde dziecko jest inne. Moja Gabi jak się urodziła, to w szpitalu położne powiedziały mi,że będzie mieć wrażliwą skórę na odparzenia i...rzeczywiście. Z pieluch wytestowaliśmy właśnie Dadę i Huggisy. Niestety straszne odparzenia po obydwóch:crazy: Co więcej sprawdziły się tylko oryginalne PAMPERS, ale już Slep&Play (te pomarańczowe) zupełnie odpadały! Także każdy musi sprawdzić na swojej dzidzi. Teraz mam ochotę kupić Happy z Belli-zobaczymy jaki będzie rezultat.
A żeby było ciekawie - podobnie jest z chusteczkami oliwkowymi - też nie każde pasują. U nas sprawdziły się z rossmanna Babydream, Nivea, Dzidziuś (różowe) i Bambino. Za to zupełnie odpadały z Pampersa:rofl2: Paradoks:-)
 
u nas chusteczki z pampersa też odpadły , ale te pomarańczowe się nadawały!
jednak ja kupuje i tak husteczki j&j z niebieską lub różową łezkę..
te z zieloną są zbyt intensywnie nawilżone i też wyszło odparzenie po nich.. :rofl2:
 
Pozwolicie, że zdam tu relację ze swojego testu konsumenckiego pieluszek pampers kontra babydream.

Miałam w domu pampki nr 5 ale nie było w sklepie babydream 5 więc kupiłam nr 6. Po rozpakowaniu bardzo podobne. Bez gumek i ściągaczy z tyłu. Rzepy jako zapięcia, pieluchy wewnątrz i na zewnątrz dość miłe w dotyku. Żadna cerata. Babydream tyci grubsze ale też troszkę większe bo w końcu inny rozmiar. Z ręką na sercu jakbym miała zawiązane oczy to nie wiedziałabym która jest która gdybym wcześniej ich nie pomacała.

Test wodny. Nalałam do obu identyczną ilość wody. W pierwszej chwili babydream szybciej "wypiły" wodę. Po chwili odczucie w dotyku było identyczne. Za jakieś 2 minuty pampersy wydawały się w dotyku "suche", babydream nie. Przycisnęłam ręcznik do wkładu i po pampersie była tylko wilgotna kropka a po babydream lekko wilgotny był odcisk dłoni.

Mam jeszcze babydreamy nr 2 3-6 kg. Ale nie mam pampersów w tym rozmiarze. Na razie w dotyku są bardzo milutkie, dość cienkie i podatne. Nie wygląda żeby miały jakiś wkład z lotionu czy czegoś tam. Włóknina wewnątrz trochę jak plaster miodu, nie jest idealnie gładka. Jak kupię pampersy to też oba zaleję.
 
reklama
Do góry