reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

My ze względu na Olę, wózek itp. dodatkowo mamy 2 duże psy, a często jeździmy to musimy kombi, chociaż A6 w sedanie jest duuuużo ładniejsza :tak:
 
reklama
Dziewczyny miałam dać znać jak z tą kubusiową pościelą ale nie mogę kupić samej poszewki bo narazie nie mają na stanie-są same zestawy także puki co nie pomogę jak sie uda kupić dam znać pozdrawiam.
 
Ja kupiłam wczoraj kubusiową pościel, ale jeszcze jej nie rozpakowałam i nie wiem czy jest fajna czy nie, może się też okazać że jest całkiem inna niż ta na allegro, bo kupowałam ją w sklepie tu w Niemczech. Niby ma w składzie 100% bawełny, no ale zobaczymy, jak przetestuję to dam znać.
P.S. kosztowała 15Euro (to nie dużo bo w innych sklepach ok.30 taki sam zestaw).
Na zdjęciu, poszewka na podusię:
P170311_09.18[01].jpg
 
dziewczyny a takie pytanie - w co zamierzacie ubrac malucha na wyjscie ze szpitala ? mam termin na 5 maja i zastanawiam sie czy jakiegos kombinezoniku nie kupic, nie mam pojecia jak to rozwiazac ;/
 
reklama
Magglow ciężko to stwierdzić bo nie wiadomo jaka pogoda będzie. Warto mieć jakiś cieplejszy dresik w zanadrzu.
 
Do góry