reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Mandrzejczuk - spokojnie! Ja za to nie mam ani wózka, ani łóżeczka, materacyka, pościeli... mam za to mnóstwo ciuszków, pieluszki, ręczniczki itp., no i większość rzeczy dla mnie do szpitala.
aha, zapytam z uporem maniaka (bo nikt mi wcześniej nie odpowiedział :-() - czy któraś z Was zdecydowała się ostatecznie na kubusiową pościel?? któraś pisała, że sprawdzi, czy nie jest za sztywna po wypraniu....
 
reklama
ja znow mam kilka toreb ciuszków, polowe kupionych, polowe otrzymanych od znajomych, rożek, przescieradelko, wozek odkupie z fotelikiem od znajomej, lozeczko planuje kupic w ikei a przewijak wanienke i posciel zostawie tesciowej i szwagierce skoro ciuszki mam to poprosze je o rzeczy potrzebne, koszule do porodu i karmienia zakupilam, nie mam pampersow i podpasek (najwiekszych always) bo te wszystkie poporodowe to moim zdaniem g...o warte jak i te wkladki wielkie poporodowe zywcem wygladajace jak bella i nic nie chlonace (pamietam) :-) laktator jesli juz to jakis reczny, reczniczkow nie lubie z tymi zakladkami - jakos mi nie podpasowaly...:cool:
 
Ostatnia edycja:
Koszule też kupiłam za 16 zł na allegro, rozpinane z przodu, szkoda mi kasy na lepsze jak później najprawdopodobniej nie będę używać.
A ja panikuję, bo niby prawie wszystko już mam, ale ciuszki nie poprane bo czekam na komodę, pokój nie pomalowany i nie można układać, wózki porozbierane i trzeba poprać, zostały mi do dokupienia jakieś drobiazgi kosmetyczno-apteczne, troszkę zakupów "porozdawałam" po rodzince, żeby nie kupowali ciuszków, to odpadła mi mata, karuzela, nawilżacz, monitor itp.
A dziś dziadek Oli (mój tato) to dopiero prezent zrobił dla Oleńki (i dla nas) kupił nam autko Audi A6 kombi takie coś AUDI A6 6BIEGÓW SUPER STAN SKÓRA (1509387127) - Aukcje internetowe Allegro tylko, że granatowe :-) i nawet pokrył opłaty urzędowe i ubezpieczyl na rok :-)w piątek jedziemy po autko :-)
 
Milla a czy twój tato nie chce przygarnąć jeszcze jednej córki ??? :-D Autko super, tylko pozazdrościć prezentu
 
reklama
Do góry