reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Też się zastanawiałam w czym i jak zabrać malutką. Na pewno w foteliku, będę miała dwa kocyki, gruby i cienki, więc dopasujemy do pogody. Do tego body, pajacyk, skarpetki, czapeczka i gruba bluza na wypadek zimna. Jak na maj powinno wystarczyć :-)

O rany, nie mogę się doczekać :-D
 
reklama
Ja mojemu szkrabowi założę na wyjście: body dł.rękaw,śpioszki albo półśpioszki,skarpetki i dresik taki polarkowy.Aha i oczywiście czapeczka. Na pewno przywieziemy go w foteliku tak jak Gabi i okryjemy kocykiem.
 
Jolek - kochana nie nie trzeba brać rożka :tak: w szpitalu mają bynajmniej w moim możesz jeśli planujesz rozejrzeć się u siebie na porodówce od razu zapytać o to zobaczysz co Ci powiedzą :tak::-)
 
ja właśnie też zastanawiam sie na tym czy go kupować . bo w maju będzie cieplutko, więc raczej nie będzie potrzeby opatulania w niego na wyjście, no a w szptalu to nie wiem... może jedynie wygodniej do karmienia. nie wiem...
 
No ja już kupować nie muszę bo mam. Ale zastanawiam się czy dzieciaczki w szpitalu się owija jeszcze w rożek czy leżą sobie tak na luzaku.
 
reklama
Dziewczyny,a rożek zabierać do szpitala???

Ja nie biorę i co więcej nie kupuję. Uważam to za zbędną rzecz.
W szpitalu jak rodziłam Gabi,to była taka kołderka i przykrywało się ją dziecko. A w domu wolałam nosić dziecko blisko siebie,albo ewentualnie jak np. karmiłam,to kładłam Gabi na takim dłużym jaśku;-)
 
Do góry