reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

w razie co ja mam w planach zabranie bluzy polarowej takiej cieplej + po prostu zwykły śpiworek taki wiecie jaki :) do fotelika + kocyk i nie uświerknie - chociaż ja myślę ze nie powinno być potrzeby aż takiego opatulania dzieciuffow :)
 
reklama
ja też coraz częściej zastanawiam się jak ubrac dziecko na wyjście ze szpitala, w końcu to będzie jego pierwszy w życiu spacer. do tego czy pakować je do fotelika czy montować gondole w aucie... dosłownie sto pytań do...
 
Milla gratuluję rodziców super prezent.
Ja się pochwalę że też na moich nie mogę narzekać dużo mi rzeczy dla małej pokupowali i 13 maja przylecą w sumie ma 3,5 tygodnia aby mi pomóc w tych pierwszych tygodniach (oczywiście jak Nadia znowu jakiegoś numeru nie odwali)
Co do gotowości to mi też jeszcze brakuje bo co prawda najważniejsze łóżeczko wózek ubranka mam przewijak uznaliśmy że zrobimy sami bo kupiliśmy kiedyś od znajomych komodę i dali nam do tego szafę której nie używali i tylko im stała do kompletu komody więc wymyśliłam że się to przerobi i będzie taki sam jak komoda a do tego potem jak mała będzie już większa i nie będę przewijaka potrzebować to mi posłuży za szafkę bo tylko z góry matę ściągnę no i muszę pokupić butelki chusteczki pampersy (bo jak już wiecie mój P wybiera po zdjęciu dziecka na opakowaniu i na 2 najładniejsze jest) laktator smoczki termometry i takie tam.
Lepi ja kupiłam kubusiową pościel i jestem zadowolona po wypraniu jest mięciutka tylko ja kupiłam w UK więc nie wiem czy to będzie to samo.
 
waham się, bo siostra twierdzi, że mimo adapterow mała może byc za mała na fotelik.ale tez uważam, że to jedyna słuszna opcja
 
kochana nie ma co się wahać , u mnie ze szpitala nie wypuszczą jak nie zobaczą że dziecko w foteliku zabierane no chyba że blisko i od razu wózkiem :tak: a foteliki mają też takie malusie wkładki i uwierz mi dziecku jest tam i wygodnie i bezpiecznie :-)
 
ja też coraz częściej zastanawiam się jak ubrac dziecko na wyjście ze szpitala, w końcu to będzie jego pierwszy w życiu spacer. do tego czy pakować je do fotelika czy montować gondole w aucie... dosłownie sto pytań do...

to może ja Ci podpowiem ze za niedostosowana gondolę do auta(czyli taka która nie ma możliwości zapiecia POPRAWNIE pasami .. dostaniesz taki mandat ze się życ odechce bo to narażanie życia dziecka!!
No a takie dostosowane są w kilku wózkach tylko...
i zdaje mi się ze żadna z nas takiego nie zakupiła

jesli chodzi o fotelik.. zawsze mozesz w to wgłębienie włożyć cienki polarowy kocyk (ja tak robiłam bo mi sie zdawało ze dziecko za bardzo na siedząco jest ułozone) i wtedy swobodnie zapinasz pasy i jedziesz
i dziecko bezpieczne i wszytsko jak nalezy

np taka
http://www.cdiscount.com/pret-a-por...r-4-auto-fix/f-11317350105-5060744970000.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć dziewczyny wtrące się w wątek ale chce was przestrzec przed rożkami, są one fajne i potrzebne bo dzieci są malutkie i łatwiej je nosić jak tak robiłam bardzo długo i teraz moja malutka ma problemy z bioderkami tak więc pamiętajcie żeby rożków używać rzadko pozwalać dziecku machać nóżkami nie krępować ruchów i nocić z ręką między nogami żeby rozchyląć nóżki i wszystko będzie dobrze
a co do wywozu dziecka to tylko w foteliku bo najwygodniej a jak malutkie dzidzi to można powpychać pieluchy na boki zeby dziecko było unieruchomione
pozdrawiam
 
Do góry