reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Agaf chociaż ja nie jestem za skrętnymi kołami wózek bardzo mi się podoba i nawet mojemu M się spodobał. Jedynie kazał Ci podpowiedzieć,żebyś dokupiła sobie zapasowe tylne koła bo te zębatki co przy nich są lubią się wyłamywać.
 
reklama
Agaf chyba źle ci się link z tym kombinezonem wkleił, ja nie kupuję żadnych kombinezonów na lato bo nie widzę sensu na chłodniejszy dzień sweterek założę i też będzie dobrze, na zimę dopiero chcę kupić porządny kombinezon.
Kamcia na ebay zasada działania jest ta sama co na allegro, i naprawdę można okazje wychwycić ja teraz licytuję dresik Pumy krótkie spodenki + koszulka nowe z metkami za 1,5 funta, osobiście nie jestem za kupowaniem drogich oryginalnych ciuchów dla dziecka, ale jak jest taka okazja to czemu nie. W sklepie bym tego nie kupiła sprawdzałam i za taki sam musiałabym 35 funtów dać.
 

ja co prawda mam taki tylko że biały ale to dlatego że Vi się zimą urodziła więc potrzebowałam...

na lato na chłodne dni proponuję bardziej coś cieńszego polarowego np taki:
ARPI JESIENNY KOMBINEZON Z ŁAPKAMI I STÓPKAMI 62 (1438451854) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
a taki grubszy to raczej na zime , bo jak taki jak podałas linka weźmiesz a lato to nie wiem co musieliby wyprodukowac na zimę;-)
a latem nawet jak chłopdno to w takim puchu dziecko sie zapoci na maxa
 
Ostatnia edycja:
ok dzięki też mi sie wydaje że za ciepły bedzie jakikolwiek kombinezon, ale tak pisza po aukcjach "wiosenny" więc lepiej spytac innych co myslą a jak naprawdę bedzie zimno to są kocyki! Pozdrawiam
 
Agaf może tak piszą bo wiosna już w marcu się zaczyna, a wtedy jeszcze zimno jest, ale ogólnie uważam że jest on śliczny, ale zdecydowanie zimowy.
 
ten co ja Ci podałam link , jest napisane "jesienny" a raczej ten Twój byłby bardziej jesienny a mój wiosenny:-p;-)

napewnoi taki jak podałam ten z polarku zdecydowanie wystarczy na chłodne dni :tak:
 
ja nie bede kupowala kombinezonow czy takich grubszych spiochow, bo przeciez my praktycznie na lato rodzimy, a pmietajcie dziewczyny dziecko tak samo odczuwa temperature jak my, to tylko takie zludne myslenie, ze malenstwu bedzie zimno... jesli my ubieramy sie w krotkie spodenki i koszulke na ramiaczka to malucha tak samo. A na chlodniejsze dni mysle ze wystarcza dlugie portki i bluze na dlugi rekaw ewentualnie na to kocyk i juz :-D pamietam jak w tamtym roku maj piekna pogoda wszyscy w legginsach i bluzkach na krotki rekawek, a sasiadka ubrala ocre w zimowe grube rajstopy, kaftanikow tyle, ze sma juz nie pamietam a dziecku az plynelo po plecach i spod czapy welnianej, a potem to dziwne, ze dziecko ciagle ma potowki i od czego to?
 
reklama
Do góry