reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
Daria ślicznie wyglądasz z wózeczkiem, ja już nie mogę się doczekać kiedy mój przyjdzie może jutro, zobaczymy.
 
kurde jak ja chcialabym juz wozek :tak: kiedys to bylo te buty mi sie podobaja i ta sukienka , ooo i ta bluzeczka, a teraz? Wozki, spoiochy, pieluchy, kolderki moje potrzeby juz schodza na dalszy plan, aby dzidziol mial jak najlepiej.

Daria superasny wozek, my jak ogladalismy wozki to moj tylko chodzil i jak to chlop amortyzatory sprawdzal, alusy na kolach, hamulce :-D
 
Kamcia jak dla mnie możesz wszystko;-)

ktoś pytał się niedawno o ciemne ciuszki dla juniora, byłam wczoraj w H&M, było sporo, kupiłam koszulki z AC/DC, the doors i rolling stones:-D fotki wstawię jak przyjedzie mi kabel do aparatu, bo z komórki wychodzą słabo(bo są ciemne i vintage)
 
hehe dzięki....


a ja muszę się pochwalić że w srodę włąśnie odbieram aparat więc wstawię moje ciuszki i brzusio , ale to w czwartek bo cały dzień mnie nie będzie:-p
 

Załączniki

  • 1296481830809.jpg
    1296481830809.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 45
  • 1296481822802.jpg
    1296481822802.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Do góry