reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
A ja dziś nie mogłam się oprzeć i przechodząc koło 5-10-15 zakupiłam spodenki i bluzeczkę z żyrafka na wyprzedaży... dokładam do już całkiem niezłego zestawu ciuszków... :)
 
Ja ostatnio zakupiłam beżowy rożek i białe prześcieradełko, jak za miesiac bedę pewna, ze dziewczynka to dokupię pościel i do neutralno-kolorowych bodziaków zacznę kupować "dziewczynkowe" ciuszki ...:-)
 
reklama
A nam dzisiaj przyszedl wozek ! :):):) Jestem bardzo zadowolona, jak na niego patrze to tak milo sie robi na serduchu :) Czuje ze to juz tak blisko .. I tatus tez oprocz kwiatow na walentynki kupil duzego rozowego misia z serduszkiem dla coruni :) :)
A tu macie zdjecia z nasza nowa furą :)
DSC_2411.jpgDSC_2417.jpg
 
Do góry