reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

@Vikamcia - dzięki. Fajny ten misiek na koszulce ;) A co do ciemnych kolorów - sama raczej ubieram się na ciemno a poza tym jak idę po ubranka dla dziecka i po raz kolejny widzę, że mam do wyboru śpiochy w kolorze białym, żółtym i błękitnym to mi się już niedobrze robi ;) I tak mały ma już mnóstwo niebieskich rzeczy.

@Matusia - nie wiesz, gdzie koleżanka kupiła taką koszulkę? :D :D :D

@mandrzejczuk - czasem można coś wyjątkowego i innego znaleźć w H&M i C&A, jeśli masz te sklepy u siebie :)
 
reklama
Hiril - w h&m widzialam czarne body KISS i inne rockowe ciuszki, moze cos u siebie upatrzysz.
mandrzejczuk - przynajmniej nie bedziesz musiala co chwile pralki nastawiac. ladne te Twoje zakupy i to za taka cene ze szkoda by bylo nie wziasc ;)
 
Mandrzejczuk zazdroszczę Ci smykałki do szukania ja jakoś nie potrafię. A ciuszki wyglądają rewelacyjnie dlatego pytałam czy to wszystko z lumpka.
 
A ja szukam ciuszków w stylu rockowym :D Macie namiary na sklepy na Śląsku lub w necie, które mają w ofercie ubranka w stylu Rock Star Baby? Jak na razie udało mi się kupić koszulkę rozm. 62 z napisem AC/DC ;) i w ogóle mnie drażni, że 90% ubranek jest w 5 jasnych kolorach :/ Tym bardziej, że widać na nich każdą plamkę.


My cały czas liczyliśmy na syna i jak po usg dowiedzieliśmy sie że dziewczynka to poszliśmy do H&M i mój A. jako pierwszy ciuszek dla córci kupił własnie koszulke czarna z napisem AC/DC :-D ale przy rękawkach falbanki ma żeby niebyło damska :-D
 
Dziewczyny...wszystkie ciuszki są suuuper!!!!

sylwia...fajna ta mata i prawie za darmo!:-)

A teraz ja sie pochwalę.....wczoraj przyjechały do mnie moje przyjaciólki ze swoimi rodzinami i dostałam kolejna wałówę.....:-):-):-) tym razem...matę edukacyjna i lezaczek z fisher price, większy śpiworek, 2 rożki, torbę grzechotek i innych grajacych zabawek, torbe skarpetek i czapeczek i mnóstwo ciuszków tym razem głównie rozmiar 3-6 msc. oraz kombinezon zimowy na rozm. 74 (chyba powinien byc akurat) ;-)
Mąz stwierdził,że trzeba zakupic kolejna szafę na te wszystkie rzeczy :-D


Super te puchatkowe literki!!!!!!!!!!!Ja tez jestem ogromna fanka Kubusia Puchatka.....co z tego, że mozna kupic tanszą posciel do łózeczka, ja sie uparłam na taka puchatkową - dużą droższą.....(kiedyś któras z was wkleiła link do tej aukcji)
 
Ja mam dzisiaj owocny dzień siedzę i wyszukuję cudeńka na ebay, pochwalę się co już wygrałam
!CFN)UhQ!Wk~$(KGrHqJ,!loE1FyWh)OHBNUZY1yrNg~~_35.JPG!CF,P9JQBGk~$(KGrHqV,!hkE0gOVLbJCBNV!wv1jn!~~_35.JPG!CB23BL!EWk~$(KGrHqYOKigEzS-1wQZ9BNJN9BrREg~~_35.JPG

komplecik jeansowy -1,5 funta
pościel - 1 funt
sukieneczka - 1 funt

P się śmieje że ja teraz takie nowe hobby mam, licytowanie na ebay, ja mu tylko powiedziałam że najbardziej podoba mi się kiedy mi się uda i krzyczę do niego aby zapłacił.:-D
 
Dziewczyny czy wiecie coś może na temat tych wózkow bo szukam na necie ale nie bardzo jest, może przez to że niezbyt długo ten model jest na rynku? NOWOŚĆ!!! WÓZEK VARIO FUN +FOTELIK GRATIS!!! (1441384829) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy I jeszcze jedno pytanie czy zamierzacie kupować takie cieńkie kombinezony oś na ten styl http://allegro.pl/nowosc-wozek-vario-fun-fotelik-gratis-i1441384829.html bo nie wiem czy kupować czy nie w sumie róznie z tą pogodą bywa!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny czy wiecie coś może na temat tych wózkow bo szukam na necie ale nie bardzo jest, może przez to że niezbyt długo ten model jest na rynku? NOWOŚĆ!!! WÓZEK VARIO FUN +FOTELIK GRATIS!!! (1441384829) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy I jeszcze jedno pytanie czy zamierzacie kupować takie cieńkie kombinezony oś na ten styl NOWOŚĆ!!! WÓZEK VARIO FUN +FOTELIK GRATIS!!! (1441384829) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy bo nie wiem czy kupować czy nie w sumie róznie z tą pogodą bywa!

możźesz podać jeszcze raz link do komnbinezonu?? bo 2 razy podałaś do wózka;-)

a wózek jak tak czytam to jest super i można go kupić bez problemu , lekki , zgrabny , no i ma pompowane koła, możesz porwadzić w 2 kierunkach ..
ja jestem na tak:tak:
 
Do góry