reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

no właśnie ta moja sulkienka co dostalismy to jest strasznie sztywna:dry:

a i teraz dla Vi mam tylko jedne jeansowe spodnie i są równie niewygodne,
zawsze miała pełno różnych i równie ciepłych więc się nie martwiłam

najbardziej mi się podobają właśnie takie podobne do jeansów..
jak będe miała aparat to cyknę fotkę :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja mam chyba ze 3 spodnie jeansowe i ze 3 ogrodniczki ale wlasnie z mieciutkiego jeansu i nie sztywnego, wiec psokojnie malemu przeszkadzac nie bedzie. Teraz mam faze na dresy i takie cienkie letnie portki, zeby maly sie nie meczyl w letnie upaly. Dzisiaj upolowalam kilka rzeczy i mam juz uoatrzone lozeczko takie z zyrafa za 219zl u mnie w miescie jest i jezdzilam po sklepie wozkiem Tako Jumper X na stowe biore ten model jest lekki, super sie prowadzi i wogole zgrabniutki gdyby nie to, ze nie mam teraz kasy to wyjechalabym nim ze skelpu z mezem w gondoli hehe u nas kosztuje on 1120zl (gondola+spacerowka) z wszystkimi bajerami oprocz nosidelka

Wy macie tygryski mam i ja :-D


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
aaniap śliczności!!
mandrzejczuk super ciuszki, a te body z tygryskiem to wymiękam, właśnie sobie pomyślałam, że nie mam żadnych krótkich spodenek na lato, trzeba bedzie coś poszukać.
 
reklama
mandrzejczuk, super ciuszki, już jakiś zapas na lato masz. Ja w ogóle nie mam pojęcia w co ubierać takie maleństwo latem. Będę tu śledziła na bieżąco kto czapeczkę ubiera, a kto już nie. Mój Mati latem miał 7 miesięcy, to już był wielki chłop, więc te rzeczy jego letnie będą dla nowej dzidzi dopiero na zimę i odwrotnie.
 
Do góry