reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

dzięki dziewczyny za odpowiedz i pomoc najgorzej chyba z tym rozmiarem u noworodka trafic bo nie wiadomo jaki bedzie. A kiedy tak mniej wiecej lekarz jest w stanie powiedziec ile dzieciaczek bedzie mierzyl ? czy w ogole jest w stanie okreslic to ?
 
reklama
Buciki myślę, że wystarczy kupić dopiero jak dziecko zacznie chodzić. Bo wcześniej to raczej właśnie na pokaz, że dzidzia się ładnie ubrała. Ale i ja pewnie się skuszę na kupno malutkich bucików, żeby ta jedna para zawsze była:p:p Ale kupię dopiero jak dziecinka się urodzi, bo nie wiem jak rozmiarowo stopy będzie miała, bo mama mówiła, że ja miałam strasznie długie stopy hihihi, no i mój Łukasz jest wysoki i stopy też ma duże:p
 
ja narazie mam tylko kupione 2 body i skarpetki, za wieksze zakupy wezme sie po swietach...
widzialam w sklepie fotelik "BeSafe izi sleep" na pol ceny i tak sie zastanawiam moze ktoras z was miala taki? wygodny?
podobno jest to jeden z niewielu fotelikow w ktorym dziecko moze jechac na siedzaco lub na lezaco...
 
Dziewczyno z nieba mi spadłaś jak tylko przeczytałam o tych legginsach zaryzykowałam i są suuuuuuuuuper wygodne ciepłe nie ześlizgują się nie cisną poprostu rewelacja.

A JA SIĘ Z NIMI NIE ROZSTAJE i już nawet nastepne zamówiłam bo wygodniejszych gatków nie znajdę a do tuniki czy dłuzszego swterka idealnie pasują!!:-)
 
Mi zabraniali jeszcze cokolwiek kupować, ale mam już jedne śpiochy i 2 kaftaniki.. Za to odkryłam, że moja mam oszalała i ma już cała torbe ciuszków...Babcia szeleje... muszę z nią skonsultować co już tam ma, żeby potem nie było że nie zdążyłam wszystkiego bobasowi założyć. Najbardziej sie martwię, że nigdy nie kupowałam nic dla dzieci, prócz prezentów, a teraz będę musiała wyposażyć mojego pierwszego malucha. Mój mąż tak samo zielony jak ja... pewnie będzie zabawy przy tym i stresiku trochę też bo z kasą krucho...
 
Ivana ja też w nich ciągle pomykam, nie ma nic bardziej komfortowego.
Jeśli chodzi o ciuszki dla małej to zakupiłam pare rzeczy i utknełam w martwym punkcie, bo kompletnie nie wiem co takie maleństwo potrzebuje, posłuchałam dobrej rady doświadczonych mam i kupiłam 2 rożki usztywniane nie chciałam ich wogóle kupować ale wszyscy mi mówili że ja to może nie będę się bała takiego maleństwa nosić bez ale tatuś może mieć problem tylko tak ciągle myślę jak takie maleństwo w rożku zamknąć w maju kiedy ciepło jest przecież się przegrzeje.
 
A ja mam już prawie całą wyprawkę ciuszkową łącznie z rozmiarem 62:-D
zakupiłam body, pajacyki, spodnie dresowe, malutkie jeansy :-D
muszę tylko kupić coś cieplejszego na chłodniejsze dni, np polarkowy pajacyk.

Odnośnie promocji:
w Realu 3pak body - 12.99 zł - nawet spoko gatunkowo i ładne wzorki !!
w Aldim od 18.12.2010 będą zimowe niemowlęce kombinezony za 34,99 zł !!

Poza tym polowałam na Allegro i w sklepach jak byłam za każdym razem na zakupach!

Moim zdaniem lepiej systematycznie kupować niż wszystko za jednym zamachem!!

Trzymam za Was kciuki !!!:-)
 
jeśli chodzi o ciuszki, to napewno po nowym roku będą juz wyprzedaże ;D
hej jesli moge sie wtrącić (dawno tu nie byłam) to jeśli możecie to kupujcie ciuszki w tym roku jeszcze bo teraz wszystkie ciuszki od rozmiaru 56 do 86 - zależy od dziecka ale tak mniej wiecej na rok są jeszcze na 7% vacie a od stycznia ten vat zmienia sie na 23% - więc masakra :(
moja mama też szaleje i kupiła już 2 reklemówki ciuchów :) ja też zrobiłam troche zapasów :( przyznaje sie - kożystam puki mniejszy vat a i potem lżej bedzie :)

a mam pytanko czy ktoś widział na żywo X-lander X Run - ponoć jest super leeki 11,5 kg i jeździ po wszystkim :) troche nietypowy i nie każdemu sie podoba ale słyszałam że jest rewelacyjny tylko ma minus praktycznie brak kosza- ma taką miniaturke plecaczek :(
 
reklama
Do góry