reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
w h&m są fajne ciuszki dla ciężarówek też, ja kupiłam dwie pary spodenek i jestem bardzo zadowolona, a ciuchów dla synka mam już całą szafę i przybywa ( siostra na bierząco oddaje mi to z czego wyrasta jej lipcowy synek ), kupiłam na allegro fajny zestaw butelek tommiee tippee. Ogólnie dochodzę do wniosku, że na allego bardziej się opłaca kupować większość rzeczy, bo nawet z przesyłką są o wiele tańsze niż w moim mieście =)
 
już dziękuję bra00721;-)

kolory są w rzeczywistości intensywniejsze ;) do wyboru dla chłopca i dziewczynki, kiedy nie znaliśmy płci kupowaliśmy tzw unisex więc do brązowego kompletu nasza corcia będzie nosić różowe dodatki heh To są tylko przykłady, w sklepie można wyszukać wiele fajnych rzeczy ;)
Zdjęcie0432.jpg
Zdjęcie0431.jpgZdjęcie0430.jpg
 
No wlasnie jak to jest w h&m slyszalam ze w poznaniu sa o wiele tansze rzeczy niz u mnie w zielonej gorze. Bo jak ja wchodze do h&m to ceny mnie przerazaja. Ostatnio patrzylam na spodnie ciazowe i cena 189zl to juz wole na allegro zamowic bo wrazie gdybym zly rozmiar kupila to ze zwrotem mnie taniej wyjdzie
 
Julisia...fajowa ta sukieneczka :-) Ja natomiast poszukuję sukienki z wełny albo z ciepłej dzianiny...najlepiej długość do kolan....jak wam gdzieś taka wpadnie w oko to proszę dajcie znac :-)

Z ciuszków dla dzidzia to własciwie nie mam nic - to znaczy mam jeden komplecik 3x body z mothercare dla dziewczynki z krótkim rękawkiem....to miał byc prezent dla córci mojej koleżanki, ale mała urodziła się zimą....
No i ostatnio moja mama pochwaliła się, że zakupiła jakiegos białego pajacyka....taki uniwersalny kolor bo jeszcze nie mamy płci potwierdzonej na 100%

Ale w przyszłą niedziele zamierzam wybrac się na zakupsy....i na pewno zakupię coś naszemu bąbelkowi ;-)
 
reklama
Do góry