reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Zaczynam doceniać konusowatość mojego TZ :-D

Ja miałam 3500, mój brat (który ma dziś ponad 190 cm), moja córa, jest szansa, że kolejne dziecko nie przekroczy tej wagi :rofl2:
 
reklama
A teraz dziewczyny tak trochę z innej beczki. Dla mnie NAJwygodniejsze w ciąży sa leginsy i od samego początku w nich śmigam, Kupiłam już 4 sztuki na allegro i miałam pecha bo trafiałam na albo takie które były jakby wyblaknięte i sprane, albo po jednym założeniu się pruły a te ostatnie tak strasznie uciskały ze wcale w nich nie chodzę. A dzisuiaj dostałam przesyłkę i trafiłam wreszcie na odpowiednie na aukcji nie wyglądały zbyt atrakcyjnie ale były tanie więc zaryzykowałam i SZOK, INTENSYWNA CZERŃ, 100% KRYCIA, CIEPLUTKIE I NIE WIDAĆ ŻE TO TE Z TYCH Z OCIEPLENIEM I CO NAJWAŻNIEJSZE NIE UCISKAJĄ I DOPASOWUJĄ SIE DO CIAŁA, REWELKA.
CIĄŻOWE MEGA CIEPŁE LEGGINSY BEZSZWOWE DO TUNIK (1324868320) - Aukcje internetowe Allegro
 
yra powinna być zachwycona bo ona jakiś czas temu poszukiwała leginsów z zakładką na stopę, a tu w ofercie widzę są
 
TE W OFERCIE Z ZAKŁADKĄ nie są chyba ciązowe, to tylko taka miniaturka pozostałych aukcji tego sprzedawcya szkoda bo takie są wygodniejsze zwłaszcza że nie zwijaja sie przy wkładaniu do kozaczków.
 
właśnie :( nie mają ciążowych z napiętkiem :( no nic pożyjemy zobaczymy może ktoś w końcu takie zacznie robić.

jolek fajnie zobaczyć że ktoś pamięta :)))
 
Yra szukaj bo u nas na targu są takie co prawda nie typowo ciążowe ale mają bardzo wysoki stan, sama sobie kupiłam jestem mega zadowolona i cena też ok chyba 25zł za naprawdę cieplutkie z polarkiem pod spodem pozdrawiam
 
reklama
Do góry