reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

No przerąbane z tym vatem... ja narazie mam tylko czapeczki, 1 body i rękawiczki niedrapki. moze jeszcze cos kupie przed świetami ale poniewaz mam jeszcze troche czasu bede sie użerac z tym wiekszym vatem
 
reklama
Ja tam mam na razie tylko śliniaczek co dostałam w prezencie :) Trochę za wcześnie na kompletowanie wyprawki, zwłaszcza że mieszkamy z teściami i sami ledwo się mieścimy w naszym pokoiku. Jak już będziemy sami to poszalejemy. No, może bobo jak będzie grzeczne, to Gwiazdor jakieś body ładne przyniesie...
 
A ja wczoraj poszlałam i kupiłma babelkowi kilka kompletów w H&M za śmieszne pieniądze, nie mogłam się oprzeć.Jeszcze nigdy nie kupowałam "męskich" małych ubranek:-)
 
no ja mam trochę po Jasiu takich uniwersalnych, ale żadnych małych nie mam, ale jak się dowiem jaka płeć to zacznę kupować. i przy okazji Jasiowi.
 
tez z drugiej strony nie jestem pewna, czy wraz z nowym rokiem automatycznie wszystko zdrożeje. wyprzedaże sa co roku i dotycza kolekcji z roku ubiegłego, więc liczę na to, że ta podwyżka akurat w tym przypadku nie będzie odczuwalna. a co do ciuszków juz zakupionych to my juz troche mamy ;) co zakupy praktycznie nabywamy jakąś rzecz ;)
 
Mój maz narazie mowi ze za wczesnie jeszcze by wszystko kupic.. a ja i tak co jestem na wiekszych zakupach zawsze cos kupie:-) tak mnie to cieszy:-)
 
A ja wczoraj poszlałam i kupiłma babelkowi kilka kompletów w H&M za śmieszne pieniądze, nie mogłam się oprzeć.Jeszcze nigdy nie kupowałam "męskich" małych ubranek:-)

ja większość rzeczy kupuję w h&m, są dobrej jakości-potwierdzone przez moja siostrę, która tam kupowała :) ceny nie są wygórowane, a wiadomo, że te ciuszki najmniejsze będą noszone tylko przez chwilkę więc nie ma co szalec za bardzo. oczywiście, że czasami nas ponosi, ale te rzeczy z h&m są tak ładne, że często nie ma co szukać gdzie indziej ;)))
 
reklama
Do góry