reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

A ja odkąd urodził się mój synuś większość rzeczy kupuję przez internet, ale jednak ubrania wolę sobie zmierzyć, ponieważ coś może być dobre rozmiarowo, a niestety może źle leżeć. Jak ktos ma figurę modelki to nie ma sie czego obawiać, a ja raczej boje się ryzykować.;-)
 
reklama
Noooo figura modelki to już nam chyba nie grozi w najbliższych dniach :D:D:D Ja spodni sobie nie kupuję przez internet, bo jestem też niewymiarowa czyli zadek szeroki a w talii mało. Ale teraz spodnie ciążowe to chyba raczej nie będą kłopotu sprawiać, tak myślę. Zaryzykowałam i powiem wam jak paczka przyjdzie czy się opłaciło.
 
ja się nie obawiam kupowac w necie, wszystkie rozmiary są podane, wystarczy siebie zmierzyć, z bluzeczkami to już w ogóle luz.

Ostatnio kupilam na allegro 2 nowe bluzeczki ciążowe, ale takie, żebym mogła je nosić po ciąży też. Wszystkie podane wymiary mi pasowały i o zgrozo, jak założyłam sweterek i spojrzałam w lustro, myslałam ze sie popłaczę - widocznie jestem za szczupła, bo przy szyi odstawały mi z oby stron jakby sztywne rogi - masakra!!! dobrze, że mam zdolna mamę i jakoś to zakamuflowała.

Jak znajdę te stronke na allegro z której kupilam, to sie Wam pochwalę.
O, mam:
TUNIKI BLUZKI TRENDY ### KWIATEK PASECZKI (1261266743) - Aukcje internetowe Allegro (ja kupiłam koralową, jest poniżej na obrazku) i ten sweterek, o którym pisałam:
TRENDY ### GŁADKIE SWETERKI -TUNIKI SZPIC (1261268503) - Aukcje internetowe Allegro

także nawet przy bluzeczkach można sie naciąć nie mierząc ich..
 
ładne ciuszki, ładne :D

Ja znowu z bluzkami mam kłopot, bo jak coś jest w rozmiarze uniwersalnym to dla mnie już odpada najczęściej bo w biuście opięte. A teraz to już na bank :D
 
marzena to widze że zbiustem masz jak ja...:sorry:
całkiem niewymiarowy do reszty..

zawsze musze kupowac tak..
spodnie:S bluzka L i jeśli nie jest z uciągliwego materuału to mi wisi mi pod biustem...:confused2:


ja przez internet to prawie nic nie kupuję....
zaledwie rzeczy dla dziecka, albo jakieś duperele typu ramki do zdjęć itp
 
witajcie :)
jestem majowka 2010 i za zgoda Waszej moderatorki chce Was zaprosic na moje aukcje. zostalo mi jeszcze kilka ciuchow ciazowych do sprzedania i sukcesywnie dodaje nowe aukcje z ubrankami po mojej coreczce. beda pasowac akurat na majowe dziecko :)
koszt wysylki to 5zl bez wzgledu na ilosc zakupionych rzeczy, do kazdego zakupu dorzucam jakies ubranko dla dziecka gratis.

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

pozdrawiam oraz zycze spokojnych ciaz i zdrowych maluchow :)
 
Oj ja tez jestem internetowa zakupocholiczka, lubie sobie poszperać i trafić na coś fajnego.
Dzisiaj też dostałam sukieneczkę ciążową i dwie bluzeczki i jestem bardzo zadowolona.
Julisia też szukałam takich getrów i nie znalazłam szukałam nawet w sklepach ciążowych i nie było.
 
reklama
Do góry