reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Witam przyszle mamusie majowe :)

Za zgoda moderatora pozwole sobie wkleic linki do ubranek ktore posiadam na sprzedaz

ceny naprawde niskie moze ktoras z Was cos wybierze od 1 zl

dodatkowo posiadam lezaczek fisher price do sprzedania zainteresowane osoby prosze na priv


ubranka po 1 zl

ubranka po 1 zl za sztuke | użytkownik sasanka.1 - zdjęcia na FotoForum | Gazeta.pl

ubranka po 2 zl

ubranka po 2 zl za sztuke | użytkownik sasanka.1 - zdjęcia na FotoForum | Gazeta.pl

rozne ubranka ceny od 1 zl

Rozne ubranka | użytkownik sasanka.1 - zdjęcia na FotoForum | Gazeta.pl

po swietach przejrze jeszcze szafe i pewnie cos jeszcze znajde beda napewno dresiki i wiele bluzeczek

pozdrawiam i zycze wesolych swiat :)

aga
 
reklama
Ja mam teraz turystyczne ale chce je sprzedać i kupić 2 drewniane najlepiej ciemne.

Futrzaczek może jest opcja innych wzorów trzeba by maila podesłać i spytać.

Gag fajna sukienka ale ja już bym się nie zmieściła:-D

Agaf śliczne łóżeczko

Bra szufladę można dokupić

Zanka wrzucasz cały komplet do pralki i z głowy

86ania
cudne
 
fajne te pościele i łóżeczka.Sama jeszcze nic nie szukam, więc dzięki za inspiracje:)

mam pytanko odnośnie funkcjonalności(nie mam o tym pojęcie bom pierworódka:tak:)"
czy taki pomocnik(szafka obok z miejscem na przewijanie), jak jest na foto z kompletem żyrafkowym jest potrzebny czy zbędny? Będziemy urządzali pokój dla małego od podstaw, więc wszystko muszę kupić.Pokój będzie miał ok.15mkw.
 
U mnie jeden szmateks nawet nazywał się "tani armani". A co do ciuchów stamtąd to jak ktoś ma maszynę do szycia (najlepiej) i trochę talentu to można sobie takie ciuchy poszyć! Np. z beznadziejnych sukienek, jak są z fajniejszego materiału można uszyć takie tuniczki odcinane pod biustem - wystarczy dobrze wymierzyć, obciąć od dołu część spódnicową żeby z tego powstała część podbiustowa tuniki, do tego z góry oryginalnej zrobić "karczek", zszyć i już. Jak ktoś ma wyobraźni trochę to mam nadzieję że zrozumiał. Ja szyję mojej córci kostiumy do przedszkola w taki sposób-kupując dorosłe i przerabiając na nią.
 
tzn komódka z "deską" do przewijania? My mieliśmy. U nas sprawdziło się świetnie. To była zwykła wąska komoda (chyba 30 cm głeboka) do tego za nią stawiało się taką szafeczkę i montowało się specjalny kątownik do ściany (na jedną śrubę) żeby było na czym bezpiecznie położyć przewijak. A jak maluch był na przewijak już za duży to się to demontowało i przesuwało komodę pod ścianę i zyskiwało się przestrzeń. A komoda pod przewijakiem na pieluchy, kosmetyki, ubranka była bezcenna bo wszystko pod ręką i o niczym się nie dało zapomnieć bo wszystko było. Mi odpowiadała i wysokość tego i to że się stało bo po CC było mi tak najwygodniej majstrować przy maluchu. Jak tylko trochę miejsca jest na coś takiego to ja polecam.
 
To czy się mocno kurzy w domu zależy gdzie się mieszka. Ja mam okna od ulicy i baldachim po prostu robił za mega kurzołap, bardzo szybko go wyrzuciłam, dusił i powodował kaszel. Generalnie jest bardzo niepraktyczny i jedyna zaleta to chyba tylko wygląd.

Uważajcie też na szufladę pod łóżeczkiem, wszystkie tego typu gadżety nie zawsze są przydatne za to są siedliskiem kurzu i roztoczy. Najlepiej gdyby szuflada miała dodatkową przykrywkę, są takie łóżeczka w ofercie. Sprawdźcie jak wygląda schowek na pościel w waszym łóżku, jeśli zbierają się "koty", tak samo będzie pod łóżeczkiem dziecka w szufladzie.

U mnie niestety szuflada też w końcu wylądowała w piwnicy. Garba można dostać od wyciągania i chowania tam czegokolwiek, dwa że jednak się nosi brud, stąd ciągłe odkurzanie, wyciąganie wszystkiego i wkładanie kilka razy w tygodniu, syzyfowa praca.

Co się na pewno przyda w przypadku łóżeczka drewnianego to specjalne osłonki na bramkach na zęby, wyciągane szczebelki i minimum 2 poziomy wysokości. Dobry materac też jest bardzo ważny. Kokosowy np. U nas w ogóle się nie odkształcił, mimo, że używany był 7 lat, nie zbierał kurzu (mamy łóżeczko które rośnie z dzieckiem).

Co do komody nie wiem, jeśli nie ma się szafeczki pewni bardzo się przyda :-) Ja przewijak kładłam na łóżeczku, mam specjalną drewnianą nakładkę a wysokość łóżeczka bardzo mi odpowiadała (przy wzroście ponad 170 komódki czasem są za niskie, trzeba się garbić a jednak zabiegi higieniczne przy brzdącu są nagminne).

Tyle moich doświadczeń ;-):-)
 
reklama
aż coraz bardziej tęsknię za moją maszyną do szycia:-(
jak sobie pomyślę ile rzeczy wyrzuciłam bo nie miałam jak przerobic... yhhhhh
albo ile by już tu zrobiła z ich "szmat" za taniochę:-p

 
Do góry