reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

a ja wypruwam ze spodni pas i wszywam w to miejsce typowy bawelniany pas ciazowy, w ten sposob mam superaszcze ciazoweczki. Problem mam tylko z podkoszulkami, ktore siegaja juz prawie pepka, wiec zamierzam kupic specjalna ciazowa, ktora rosnie razem z brzusziem ale ona jest chyba dosyc droga.

A najtanszym sposobem bedzie wypad do sklepu "Tani Armani" tam zawsze mozna kupic cos w sam raz albo do przerobki ;-)
 
reklama
Słyszałam już wiele określeń, Pewexy, Markowe ale to bije je wszystkie ;)
A co do przeróbek to dziewczyny z pracy do koszulek doszywały jakieś inne materiały i takie śliczne tuniczki wychodziły.
 
Cudne te posciele....dodałam sobie link do ulubionych, jak przyjdzie czas zakupię jeden z nich. Najbardziej podoba mi sie ten z łóżeczkiem z żyrafką, ale my łóżeczko prawdopodobnie dostaniemy od kolezanki

a ja musiałam zakupić sobie cos na poprawę nastroju......

Home

na zimowa pore to ona się nie nadaje, ale na wiosne będzie w sam raz :-)
 
hehe to tekst mojej tesciowej, bo ona lata po szmateksach i raz mi pokazuje plaszczyk czy spodnie juz nie pamietam i ja sie pytam gdzie je kupila a ona ze w armanim i tak sie wzielo tani armani hehe
 
reklama
Do góry