reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Cudne te posciele....dodałam sobie link do ulubionych, jak przyjdzie czas zakupię jeden z nich. Najbardziej podoba mi sie ten z łóżeczkiem z żyrafką, ale my łóżeczko prawdopodobnie dostaniemy od kolezanki

a ja musiałam zakupić sobie cos na poprawę nastroju......

Home

na zimowa pore to ona się nie nadaje, ale na wiosne będzie w sam raz :-)
który kolorek wybralaś??
są prześliczne :tak:
ja wybrałabym morski albo purpurowy:-p

super;-)

poziomki zestaw z żyraf faktycznie opłacalny:tak: ja za samą pościel w zeszłym roku dawałam 300zł teraz są po 200:sorry2:
 
reklama
Fajne te pościele, tylko drogie strasznie...a przecież trzeba je zmieniać co jakiś czas, hmmm...

No chyba że się nie znam :-D
tak bo to są pościele w zestawach z rożkami , osłonkami na barierki , tymi podręcznikami co się do ózeczka przsywiązuje...
i oczywiście wypełnieniem czyli kołdrą i poduszką:tak:
ja jak dokupowałam same poszewki na kołderkę i podusię dałam chyba 30 zł czyli nie tak drogo;-)
 
A te baldachimy nie są lepem na zarazki i kurz ???
Z resztą co ja piszę: w dzisiejszych czasach nie ma chyba niczego zdrowego!!
Ale przyznaję że ładne są te komplety, ciekawe co na nie powie mój mężuś, hmmm...
 
śliczne, podobają mi się właśnie łózeczka z ciemnego drewna...
mi się podoba jeszcze takie
http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece-trama-giraffe-stylowe-bydgoszcz-i1372434969.html
http://allegro.pl/super-lozeczko-dzieciece-baldachim-materac-bcm-i1371264120.html
i takie
ale to już nie z ciemnego drewna

łóżeczko ESTRELLA + 3 wyciągane szczeble (1348381138) - Aukcje internetowe Allegro
wogóle źle zrobiłam ze kupiłam turystyczne , ale bałam się o przewóz drewnianego z pl,...
a przecież kurier bierze wszystko , tylko jako paczki niestandardowe za opłatą.. teraz mam turystyczne więc trudno , (ważne że też mi się bardzo podoba)
oczywiście też jest ładne , poręczne , wygodne, i się nadaje , nie brałam żadnego pierwszego lepszego;-) i cieszyłam się bardzo że go kupiłam:-pale bardziej cieszyłabym się z drewnianego:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry