reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Dokładnie.

Pamiętam jak przynieśli mi córkę zawiniętą jak gąsienica w kokon i zastanawiałam się jak dziecko się w tym może czuć bezpiecznie. Moje nie mogło ;-) Z resztą nie miało czasu na spanie, trzeba było nieustannie pedałować, machać i się wgapiać :-D

Podobno drugie dziecko jest przeciwieństwem pierwszego, liczę na to jak na zbawienie, będę mieć aniołka sialalala :-p:-D:-)
 
reklama
Nie, nie nie, ma być odwrotnością pierwszego! Z charakteru, bo zdrowia oczywiście dla wszystkim w nadmiarze!
Ma spać całą noc, nie płakać, nie mieć kolek, nie wymagać nieustającej uwagi, yyy co by tu jeszcze...
 
No to u mnie będzie musiało być na odwrót :-:)-:)-( A ja nie chcę... Hope musimy jakiś kompromis osiągnąć bo Cię ugryzę :-p :-)
 
Nie będzie kompromisu, widzę, że masz córeczkę jak ja, będziemy się bić o siusiaka :-D:-D:-D Coraz gorzej :-D:-p
Za to od Kamci dostaniemy po równo za offowanie tematu :-p
 
:-) w 2009 takich nie mieli:-p;-)
sama bym kupiła.. też prosta a kolorowa i ładna...:tak:

takich wzorzystych to nie ma co kupowac .. za duzo obrazów i kolorów dla małego dziecka
 
Ostatnia edycja:
reklama

a co do rożków, to proponowałabym kuopić tylko jeden bo więcej to tylko wydatek niepotrzebny;-) my np nie używaliśmy wcale prawie tylko po kapieli do karmionka, a tak to tylko jeszcze jak moja mama była bo nam narzekała że musimy sztywno nosić dziecko;-)
No też zamierzam jeden kupić :p Mam dwu letniego braciszka, i z tego co pamiętam rożek był bardzo przydatny, no ale gdzieś się zawieruszył ten jego rożek.
Zamierzamy jeszcze kupić taki przybornik co przypina się do łóżeczka, bo obawiam się, że miejsca w szafach zabraknie. Segment nie jest za duży, a dla dzidzi przeznaczoną mamy komodę, ale jak widziałam ile miejsca zajmują ubranka mojego braciszka to nie wiem czy komoda starczy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry