reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

A My dzisiaj, z P. w końcu wybraliśmy się na zakupy :-) Do domu wróciliśmy z materacykiem, kołderką i poduszeczką do łóżeczka i pościelą. A z takich akcesoriów to już kupiliśmy: buteleczki dwie, szczoteczkę i grzebyczek do włosków :) I tyle. :-) Za jakiś czas wybierzemy się po wanienkę, kocyk, i P. sobie upatrzył taki ładny rożek ;-)
 
reklama
Patyczek91 zazdroszcze Ci:( moj maz wogole nie garnie sie do kupowania rzeczy malemu:( wszystko musze kupowac sama i prawie pokryjomu, bo dla Niego jeszcze za wczesnie:(:(:(
 
A My dzisiaj, z P. w końcu wybraliśmy się na zakupy :-) Do domu wróciliśmy z materacykiem, kołderką i poduszeczką do łóżeczka i pościelą. A z takich akcesoriów to już kupiliśmy: buteleczki dwie, szczoteczkę i grzebyczek do włosków :) I tyle. :-) Za jakiś czas wybierzemy się po wanienkę, kocyk, i P. sobie upatrzył taki ładny rożek ;-)


piszesz, że Twoj P. upatrzył sobie fajny rożek, ale może sie w niego nie zmieścić ;P ;)))
My po zakupy tego typu rzeczy ruszymy po nowym roku, choć caly czas wydaje mi sie, że do narodzin jeszcze tak daleko...
;)))
 
Też mi się wydaje tak daleko do tego maja. Ale tak nas naszło (chyba bardziej mnie) żeby jechać po te rzeczy. :happy2:

bo takie zakupy to sama przyjemność ;) nie dziwię sie tobie i sama nie mogę doczekać się swoich ;) niestety tak jak pialam wcześniej muszę zadbać o miejsce na nie, ale gdyby nie było tego problemu to kto wie ile rzeczy już byśmy mieli ;) swoja droga tak się mowi , ze duzo czasu, a podejrzewam , że od nowego roku zleca nam wszystkim te miesiące ino myk ;)))
 
a co myślicie o wózkach firmy mutsy, bo kuzynka chce mi pożyczyć gondolę, a resztę mam sobie załatwić?
jeśli chodzi o wózio i spaceróweczkę to się nadaje, i jest ok.,..
ale mi się ine podoba stelaż... taki łysy jakiś:-p
ale może na żywo inaczej wygląda... chociaż i tak lubię bardziej standardowy wygląd wózka;-)
to już zalezy od gustu:-)

A My dzisiaj, z P. w końcu wybraliśmy się na zakupy :-) Do domu wróciliśmy z materacykiem, kołderką i poduszeczką do łóżeczka i pościelą. A z takich akcesoriów to już kupiliśmy: buteleczki dwie, szczoteczkę i grzebyczek do włosków :) I tyle. :-) Za jakiś czas wybierzemy się po wanienkę, kocyk, i P. sobie upatrzył taki ładny rożek ;-)
jak wam fajnie:-) ja po zimie zrobię przegląd ciuchów , te najmniejsze już powyciagam do półeczek tylko musze najpierw kupić nowe szafy dla Vi:tak::-D bo się we dwie nie pomieszczą w tych co mamy..
baaa Vi się ledwo w nich mieści:eek::-)
a co do rożków, to proponowałabym kuopić tylko jeden bo więcej to tylko wydatek niepotrzebny;-) my np nie używaliśmy wcale prawie tylko po kapieli do karmionka, a tak to tylko jeszcze jak moja mama była bo nam narzekała że musimy sztywno nosić dziecko;-)
miałam 2 rożki bo 1 gratis przy pościelach a 2 gratis do wózka:-D
a chciałam dokupić 3 i całe szczęście że nie kupiłam:-p bo by wszystkie leżały;-)
 
My mieliśmy jeden i wystarczył. Fajny był żeby na początku do spania dzidziola zawinąć (kiedyś pisałam, że nasza lubiła kokoniki) a potem żeby zrolować za pleckami, żeby się nie przewracała na plecki (my mieliśmy zabronione układanie na plecach) i jako mała kołderka.
 
U nas nic co ściskające się nie sprawdziło, Zuz od urodzenia musiała mieć wolne rączki i nóżki, inaczej dostawała wścieku.
 
reklama
Do góry