reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

A ja byłam dzisiaj na zakupach:-) kupiłam mojemu syneczkowi w C&A 4 pary body za 29zl:-) no nie mogłam sie powstrzymac:-D:-p
 
reklama
witam nie jestem w najlepszej sytuacji materialnej i nie stać mnie na ubrania dla ciężarnych może będziemy sobie tutaj podpowiadać o jakiś trikach, przeróbkach itp.
 
Dziewczyny a u mnie z rzeczy kupionych dla malucha to jedno wielkie ZERO. Nawet nie mam pociągu do oglądania maleńkich ciuszków. Chyba dlatego, że jeszcze pamiętam ile mam popakowane po Paulinie. A typowo chłopięce to od przyjaciółki mam zapowiedziane więc też jakoś nie mam potrzeby kupować. Pewnie najdzie mnie jak zacznę wywlekać te zachomikowane do segregacji i prania. Może wtedy coś zacznę dokupować. Narazie zero pociągu. Ciekawe czy babcia z ciocią już coś kupiły. Mam nadzieję, że nie bo mnie szlag trafi jak znowu będą mi tony szmat kupować wg własnego uznania a ja mam naprawdę już za dużo ciuchów a pozbyć się ich szkoda.

Wózki oglądałam w necie. U nas sprawdził się wózek trzyczęściowy co miał wszystko osobno. Tylko spacerówki w takich są mniej poręczne i cięższe niż typowe "parasolki". Ale za to na zimę większe koła są wygodniejsze.
 
konto mam, ale nikt mi nie chce wyslac do norwegii :p
ja jak nie chca do Ie przesłac to daję adres w pl i mama mi odsyła;-) więc problemu nie ma

marzena mam to samo..
co ja mam kupowac jak wszytwsko mam:-p a czego mi będzie brakować to dokupię na bierząco:tak:
a co do wózka też mam 3 częściowy i teraz zimą w spacerówcę wożę Vi i jest wygodnie a jej cieplej niż w takiej parasole, za rok też będę w tej spacerówce zimą poginać:-D
 
wam to dobrze, ja nie mam dostepu do allegro wiec zostaly mi zwykle sklepy.
widzialam w h&m ta serie 'love mum' & 'love dad' ale rozmiary przebrane i najmniejszy byl 74 :(
ja jeszcze nie wiem czy bedzie dziewczynka czy chlopczyk i bardzo ciezko mi cokolwiek kupic, bo w sumie 99% ciuszkow ktore widze w sklepach sa dla okreslonej plci :-(

ja kupiłam mojej Milce "love dad" niech się tata troche pocieszy;-)
 
ja jak nie chca do Ie przesłac to daję adres w pl i mama mi odsyła;-) więc problemu nie ma

marzena mam to samo..
co ja mam kupowac jak wszytwsko mam:-p a czego mi będzie brakować to dokupię na bierząco:tak:
a co do wózka też mam 3 częściowy i teraz zimą w spacerówcę wożę Vi i jest wygodnie a jej cieplej niż w takiej parasole, za rok też będę w tej spacerówce zimą poginać:-D

a co myślicie o wózkach firmy mutsy, bo kuzynka chce mi pożyczyć gondolę, a resztę mam sobie załatwić?
 
reklama
Do góry