reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Gag jak piszesz o jakiś modelach to wstawiaj proszę linki tych wózków bom ciekawa a za jakiś czas też się będę za parasolką rozglądać:)
 
reklama
Gag w fotelikach nie pomogę,ale jeśli chodzi o parasolki to ta Inglesina mi się podoba chociaż cena taka średnia.
 
jolek faktycznie nie dopisałam. pampers firma. u nas od dziś karton duży za 79,90 132 sztuki.

hugies nie używamy bo przemakają nam. używaliśmy na początku.
 
Ceny jak z kosmosu:szok: Ja nie wiem ale naprawdę jakoś nie jestem przekonana do parasolek wydaje mi sie że będą po kilku miesiącach niemiłosiernie klekotać:baffled:
 
Agacio- mam to samo wrażenie , a jeszcze jak nie raz widzę jak matki pchają z całych sił te wózki , kółka się plączą pod nie równym chodnikiem , dziecko całe podskakuje , klekocze to itp to mi się odechciewa :no: ale czasami mam ochotę mieć taką małą szybką aby np. wyskoczyć szybciutko na zakupy itp. ale obejdę się
 
reklama
mówicie o maclarenie? wiecie trudno ocenić to na odległość, ale wystarczyłoby przejechać się naprawdę kilka metrów. ta lekkość, pięknie idzie przez śnieg. nie będę dalej chwalić ale jestem naprawdę mega zadowolona. teściowa świetnie sobie radzi ze znoszeniem z piętra, ja wiem ta cena. powala. ale warto.
 
Do góry