reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

wiesz może rzeczywiście tu cena jednak zobowiązuje:tak::-) i Maclaren jest ok ale są takie że głowa pęka jak się widzi je na drodze! te małe kółka no koszmar! jak dla mnie :-p;-)
 
reklama
aha w tym sensie. a spacerówki chyba wszystkie takie mają co?

bo wy znaczy się rozumiem używacie spacerówki z wózka wielofunkcyjnego tak?
 
No Futrzaczku ja właśnie takie samo wrażenie odnoszę, ale Paulina masz rację nie miałam okazji prowadzić takiej fury więc moje zdanie nie jest zbyt obiektywne;-)

Padniecie Franek jeździ w gondoli:-D
 
hi hi ja tam nie padam bo mój tez by jeździł ale że już tak nie śpi w dzień to przerzuciłam go do spacerówki , w sumie to zaczęło się od chrztu bo chciałam aby wszystko sobie widział :tak::-)
 
Wow moj by w gondoli ani chwili juz nie wysiedzial:-)

Co do tych spacerowek to albo ja jestem jaks wybredna albo nie wiem, zadne mi sie nie podobaja tak jak mowicie te malutkie koleczka ehh ale musimy jakas kupic bo mam dosc tego naszego wozka i jest strasznie ciezki.
Bylam wczoraj w sklepie i ogladalam spacerowi ale chyba nigdy nie znajde takiej ktora mi sie spodoba w 100%.

Przy fotelikach nie pomoge ale faktycznie nie skzoda kasy na taki do 18 kg? Nie lepiej kupic juz taki na dluzej?
 
wózek z Chicco odradzam, mieliśmy i oddaliśmy strasznie kiepsko się prowadził, stukał, telepał i w ogóle nie pasował nam. Maclaren polecam same pozytywne opinie słyszałam, prowadziłam i jest super. ja mam słabość do Inglesiny ale to tylko moje zdanie ;)

co do fotelików to w Maxi Cosi jest świetny też nad nim myśleliśmy jak szukaliśmy fotelika dla starszej córki, ale ponoć ma jeden minus że te pasy są sztywne i się wbijają dzieciom w ramiona.
my mamy taki i jest naprawdę rewelacyjny
Fotelik Roemer Romer King Plus 9-18 Kg - Ceneo.pl
 
My tez się rozglądamy za drugim wózkiem, nie parasolką absolutną ale spacerowym do 7 kg.

Do Chicco jestem uprzedzona, mieliśmy wózek, złamał się w pół, serwis fatalny, stwierdzono, że dziecko było za ciężkie :szok:, musiałam zapłacić za naprawę i po miesiącu znowu się złamał na pół.

Inglesina świetna firma, super jakość, kapitalny serwis, same superlatywy, oprócz cen ;-)

Mnie w parasolkach przerażają trzy rzeczy, osobne rączki, przy których nie da się prowadzić wózka i jednocześnie trzymać dziecko za rękę, mała stabilność i miniaturowe kółka.

Dlatego myślę raczej o czymś takim:
. ESPIRO MAGIC WÓZEK SPACEROWY BOCIEK SKLEP (2049165696) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wózek spacerowy 4 BABY 'ZICCO' + śpiworek GRATIS! (2054008503) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

www_e-graco_pl WOZEK GRACO MIRAGE 7kg HIT CENA (2064466203) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
hope wszystko pięknie. ale te wózki właśnie z tymi rączkami nie składają się jak typowe parasolki i to jest dla mnie podstawowa wada.

p.s. maclarena da się prowadzić jedną ręką i rozmawiać przez telefon. to już duży plus.
 
reklama
Do góry