reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
Paulina ale cena... Zdecydowanie za wysoka jak za parasolkę. Rozumiem, że o samochód chodzi? My i tak musimy mieć kombi, przy dzieciach i psach w liczbie mnogiej nie ma innej opcji ;-)

Agnieszka Graco to wieloletnia marka, wielokrotnie nagradzana, sprawdzona. Jak wszystkie produkty ma też wady ale kto ich nie ma ;-)
 
wiecie trudno naprawdę dopasować sobie dobry wózek. cena jest spora, ale też sporo się za nią dostanie jak sprzeda się jako używkę.
 
Agacio, no ja padam:szok: W gondoli?:szok: Jak Ty go tam mieścisz? A Franek się nie buntuje i spokojnie leży? W szoku jestem:-)

hmm... Zochna tez śmiga jeszcze w gondoli - specjalnie kupowaliśmy jak największą, żeby zimą długo jeździła. Ma podwyższone oparcie, tak na pół leżąco, na spacerach najczęściej chwilę popatrzy sobie, a później zasypia. W spacerówce na szerokość miałaby tyle samo miejsca, więc na razie nie zmieniamy. Zawsze cieplej.

A co do fotelika, to nadal jestem głupia i nie wiem na jaki się zdecydować. Najmądrzej byłoby jechać z dzieckiem do sklepu i przymierzać, też do samochodu, ale u nas w mieście prawie nic nie ma, a daleko nie chce mi się jechać:sorry:. Brat poleca mi Recaro do 36kg, ale kumpela ma i mówi, ze prawie wcale się nie odchyla, więc nie wyobrażam sobie teraz Zośki do takiego wpakować...
 
gag na -1 w blue city.
paulina mi tez wpadł w oko ten wózek, tylko ta waga 7,5 kg do mnie nie przemawia(bo niewiele więcej ma mój concord w wersji spacerowej).Więc pewnie kupię tą parasolkę co ma 5kg(skoro ma już być mega składana i mega lekka).

foteliki w wersji tej uniwersalnej do mnie nie przemawiają, posadzcie sobie w takim dzieciaka i w takim 9-18, róznica ogromna.
 
Madzik mieści się jeszcze i podobnie jak Lepi pisała w gondoli nie wieje jak w spacerówce;-) Nie wykazuje też żadnego zdenerwowania często leży i gada albo macha ręką:tak: Cyknę może jutro fotę na spacerze
 
reklama
Rzeczywiście ceny fotelików z baza isofix powalają, ale my będziemy często wyjeżdzac do dziadków (ok. 300km), wiec chciałabym kupic naprawdę bezpieczny fotelik, a te z isofixem ponoc są bezpieczniejsze (te konkretne dwa mają chyba 4 w testach ADAC)
Futrzaczku,Agnieszko mój Staszko to chudzina, jeszcze nawet nie dorósł do fotelika od 9 kg, więc zanim on będzie miał 18kg to trochę czasu minie (dziś rozmawiałam z koleżanką, której synek też był mniej więcej takiej postury jak mój i teraz ma 2 lata i 3 miesiące i waży 12-13 kg)
Mi zalezy na możliwości odchylenia fotelika do spania. A wiem, ze nie wszystkie te do 25 czy 36 kg odchylają się.
Moze odkupię fotelik od koleżanki - dzis się z nią zgadałam, że chce sprzedac -wszak jest to chyba ten do 25kg, ale się odchyla do tyłu i jest obrotowy - chyba bebe confort. Nie widziałam go jeszcze.zobacze jaką zaproponuje mi cenę, obejrzę sobie go i wtedy zadecyduję.

Co do spacerówek parasolek to dzis na spacerku wszystko sobie przemyślałam - mam spacerówkę, z której jestem zadowolona, a parasolkę potrzebuję tylko na zakupy w CH lub na wyjazd do dziadków, więc albo kupie jedną z tych tańszych np. tego x-landera xs, albo odkupię od koleżanki używany peg perego (nie wiem dokładnie jaki model, ale wiem, ze lekki)

Staś przesiadł się do spacerówki jakoś w październiku - w x-landerach gondola jest mała, wiec w jesiennych ciuchach było mu za ciasno. Zresztą on się strasznie denerwował w gondoli bo nic nie widział. a spacerówka jest nieźle zabudowana i rozkładana do spania, więc ma o wiele lepiej niż w gondoli. Zresztą ostatnio to już Staś nie śpi na spacerach tylko siedzi i podziwia wszystko wokół.
 
Do góry