reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

ja mam tego Concorda, co chce gag. Pewnie chce, bo jak zwykle nawciskałam kitu jakie to cudo:-D A serio, to bardzo fajny fotelik.Trochę jedynie w barach przyciasny(to znaczy nie ma luzów)jak junior jest w puchatej kurtce.
 
reklama
A właśnie dzisiaj byłam po hagisy w biedrze, skończyła się promocja na pampersy w netto to trzeba się było jakoś poratować :-) dobrze przez nie kupsko przecieka ale coś na tyłek założyć trzeba ;-)
 
A podobno w Auchanie są pampersy premium care coś ponad 40 zł/78szt. muszę męża jutro wysłać żeby obczaił, ale my też głównie dada bo do biedrony blisko;-)
 
reklama
a ja wciąż zastanawiam się nad fotelikiem i nie wiem który wybrać macsi cosi pearl czy concord absorber - pewnie przydałoby się jechać gdzies do sklepu i dziecia poprzymierzać

jaipur-gdzie kupowaliście swój fotelik?

agnieszka - ja tez chcę niedługo zakupić parasolkę (potrzebuje lekkiego wózka na zakupy i na wyjazdy do teściów) i prawie cały wczorajszy wieczór spędziłam na czytaniu opinii o rożnych parasolkach. byłam napalona na x-landera xs, ale podobno trafia się wiele awaryjnych egzemplarzy (głównie kółka odpadają :szok:) choć naprawde fajny, ma rozkładane oparcie do pozycji prawie leżącej, koła nie podbijają na krawężnikach, lekki i przede wszystkim tani - bo ok. 350 zł.
Mam ochotę na maclarena, ale ta cena mnie przeraża! a tak w ogóle to szłyszałam,że mu kółka trzeszczą, więc już sama nie wiem. Czytałam jeszcze o chicco multiway, ale mi się nie podoba i o inglesina trip -- fajny, podobny do x-lander xs, ale droższy :-(
 
Do góry