reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

jolek27 ja parasolki szukam na teraz, a na mrozy znowu do Tako, bo ta spacerowa od Tako jest wielka i mlody troche sie w niej gubi, na razie jest dosyc cieplo i jak kupilabym teraz to mialabym od razu na wiosne, no i parasolka latwiej zmiesci mi sie do samochodu, bo my czesto gdzies jezdzimy a to do naszych rodzicow, a to do mojej babci zanim przyjda mrozy to jeszcze posmigalabym troszeczke z ta lzejsza spaceroweczka.

a i musze kupic nowy fotlik samochodowy, bo w kurtce mlody juz tez sie nie miesci, tylko nie mam pojecia z jakiej firmy? On jeszcze sam nie siedzi wiec potrzebuje cos takiego co sie reguluje na teraz na pol-lezaco i na potem na siedzaco mozecie cos polecic?
 
reklama
My spacerówki powoli szukamy, bo w wózku mamy tylko gondolę. Dlatego szukamy spacerówki dobrej także na zimę i na razie mój typ to Baby Design Sprint - lekka, duże koła, duże siedzisko, tacka na napoje i rozkładana na płasko. I koniecznie cała rączka, nie dwie osobne.
A w foteliku mamy trochę miejsca na głowę ale nóżki już na styk. To znaczy że pora szukać nowego? Nie mamy jeszcze 9 kg, ten obecny jest do 13 i liczyłam że trochę w nim jeszcze pojeździmy, ale stópki już prawie wystają.
 
jolek27

a i musze kupic nowy fotlik samochodowy, bo w kurtce mlody juz tez sie nie miesci, tylko nie mam pojecia z jakiej firmy? On jeszcze sam nie siedzi wiec potrzebuje cos takiego co sie reguluje na teraz na pol-lezaco i na potem na siedzaco mozecie cos polecic?


Przy wyborze fotelika powinnaś sprawdzić wyniki w crashtestach i przede wszystkim musisz go przymierzyć w samochodzie, gdyż nie każdy da się dobrze zamocować...
ja mam w planach kupić cybex pallas, trochę kosztuje, ale jak dla mnie bezpieczeństwo Małego jest najważniejsze, po co mi fotelik za 100-200 zł jak nie daj Bóg podczas wypadku nie chroni dziecka...
 
dziewczny, chyba teraz nadchodzi pora zakupu krzesełka do karmienia.Co jest ważne przy wyborze? warto inwestować w droższe, czy to bez sensu.Slyszałam,że te tanie czyli ikeowskie są niezłym wyjściem(ale chyba dla mnie odpadaja, bo nie lubie takiego designu)
 
Spacerówki obecnie szukamy, fotelik też robi się mały chociaż jest do 13tu kilo, za krzesłem też się rozglądamy. Co do krzesełka to chce coś takiego jak Hope pokazała te z IKEI mi się nie podobają, jak mam płacić to już za coś konkretnego.
 
Ja byłam wreszcie na wymarzonych zakupach. Maja spisała się na szóstkę, nie licząc wieeelkiej kupy w C&A, skąd biegłyśmy na alarmie, bo krzyczała niemiłosiernie, do przebieralni, a tam kartka że klucz u ochrony. Skończyło się na tym, że cyca na uspokojenie dostała w WC damskim na klopku.
Wracam do zakupów: kupiłam sobie pełne buty :-) jedna parę, chciałam dwie, ale z tych drugich były dwa prawe w moim rozmiarze, żałuję bardzo, bo były mega wygodne tzn. prawy był.
Dla Majki czapkę i szalik w H&M. Liczyłam na więcej, bo się w necie naoglądałam: super kozaczki, świetny berecik, niestety nic już nie zastałam :-(.
 
reklama
No moj fotelik tez niby do 13kg, mlody ma cos lekko ponad 8kg nogi wystaja ale jak mu dojdzie kurtka to rece mu sie nie mieszcza po bokach tak jakby byl za waski...

Hope ja identyczne krzeselko mam w obsewowanych tez chce kupic takie 2w1 ostatnio bylo cos takiego w biedronce za 400zl :szok:

A ten fotelik Swing bardzo fajnie sie prezentuje
 
Do góry