reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
Jaipur no więc ja mam dla psów kojce i klatki i szczerze to mam identyczne odczucia. Nie wsadzę dziecka w coś takiego, bo gdzie ja niby mam być, kiedy małe w klatce? I co takie małe w tej klatce będzie robiło, bawiło się samo? Yhyhyhy już to widzę :-p
 
ja to jednak jestem ciężki przypadek... dwa tygodnie temu kupilam krem, ktory - mimo,że teoretycznie nie powinien, capi. capi i to jak... ale stwierdziłam, że pewnie taka jego uroda. zbieralam sie, aby sprawdzic w internecie czy aby na pewno, ale kiedy juz miałam tę wolna chwilke przed kompem, jakos zapominalam. dzis więc, gdy prawie pół sloiczka wsiąkneła moja twarz okazało się, że wg opinii ma on świezy i orzeźwiający zapach... kuźwa mać ;/ a ja się dziwię, że skóra sucha i niefajna brrrrr ;)
 
nie... no jak cos capi to wyczuję... tylko dlaczego wtedy moja głowa zaczyna sobie tłumaczyc, że pewnie śmierdzi bo ma działać? ???? eh bleeee ewidentnie zjełczaly jest. moja biedna twarz ;)))
 
reklama
Do góry