reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

sylwia ten stoliczek super sprawa sama oglądałam dla małej ....:tak:
jeste jesszcze podobny
http://allegro.pl/aktywny-stolik-aktywny-stoliczek-pl-smily-play-i1311279468.html
poleciłabym Ci to co jak kupiłam mojej ale qw pl nie ma tej lokomotywki:sorry2:
aha Sylwia odradzam zabawki pluszowe typu właśnie tego krokodylka, bo dzieci za bardzo się takimi pluszaczkami nie bawią... raczej jako przytulanka na dobranoc...
ja podostawałam dużo jakichś szeleszczęcych misi itp i Vi się nie bawi

a wogóle do jakiej kwoty chcesz coś kupić??to się coś wyszuka :tak::-)
jestem za kupieniem np zebry z f-p
FISHER PRICE K0317 SKOCZEK ZEBRA + BONUSEK DISNEY! (1337076401) - Aukcje internetowe Allegro
i tu masz lika innych zabawek
Fisher-Price stolik edukacyjny LEW Sprawdź WARTO! (1329115436) - Aukcje internetowe Allegro
Fisher-Price Ryczący lew - Chodzik jeździk L4511 (1338792061) - Aukcje internetowe Allegro
Tor Wyścigowy Muzyczny wiraż Fisher-Price (1341166029) - Aukcje internetowe Allegro
KOSZYKÓWKA FISHER-PRICE (1320449488) - Aukcje internetowe Allegro



karolq a ty jaką chcesz kwotę przeznaczyć na prezent??
 
Ostatnia edycja:
reklama
oj mamuśki jesteście boskie:blink: ja coś od razu dla swojej siostrzenicy upatrzę bo najprawdopodobniej na święta do niej pojedziemy:)
 
Kamcia Nawet nie gadalam jeszcze z moim M na ten temat poprostu ja buszuje po allegro a on czeka az zonka cos znajdzie:-) cos musi wpasc w oko. Wiadomo za 200zl nie bedzie nas stac bo robimy prezenty wszystkim a ja niestety nie pracuje. Tylko nie mam pojecia co moze zaciekawic roczna dziewczynke. Ten stoliczek fajny. Problemu nie mialam dla dwu latka bo jest na etapie malowania i pisania sobie po wszystkim to jakas tablice sie kupi sa takie fajne.
 
a zerknij na te linki co dałam tam też są za 100 zabawki.. a jak jeszcze coś tańszego to już wyszukuuję..
sama mam roczną córkę więc wiem czym takie małe dziewuszki się bawią :-D
tu jest fajna grająca kuchnia, moja mała ma podobną , ale uwielbia wciskać wszystkie przyciski , wie w które miejsce położyć smażone jajeczko , i gdzie wsadzić mleko (bo ma z lodówką)
do tego pięknie parzy kawę i robi tosty:-D idealne , i starczy na dłużej:tak:
Kuchnia do zabawy elektryczna 22 akcesoria (1342766438) - Aukcje internetowe Allegro

to jest nawet fajne.. do tego jakąś laleczkę (lalek nigdy za wiele ) i super zabawa treż grająca bo wg mnie najlepiej grające zabawki się sprawdzają i nie nudzą sie zbyt szybko
CHODZIK PCHACZ DLA LALKI Z ORGANKAMI NOWOSC WAWA (1337762532) - Aukcje internetowe Allegro
to też fajne , do tego lalka by się przydała, ale tanie jest :tak:
Duża kareta dla lalki (1336300641) - Aukcje internetowe Allegro
STEFFI LOVE EVI SUPERMARKET 2 lalki+akcesoria POZN (1341311667) - Aukcje internetowe Allegro

 
reklama
sylwia widze że wybrałaś z moich linków:tak::-D
jeśli nie ma chodzika żadnego to może być chodzik , i jeśli zaczyna dopiero stawiac pierwsze kroczki
ale znów ta 2 zabawka jest o tyle fajna że fajnie gra i ma diużo przycisków...
więc mogłaby być bardziej trafiona:tak:
a chodzik zawsze moga sobie sami wybrać...;-)

co do zebry to jest najlepsze co mogłaś dla niej wybrać:tak::tak::tak::tak:
 
Do góry