reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

nie mam bo u mnie w sypialni też łóżko zaścielone cały dzień;-) tylko mam na nim narzutę taką fajną:tak:

to teraz się zastanawiam już tylko nad 1 i nad 4 :tak:
chociaż ta sofka też mi się podoba zielona z kwiatkami:-p:zawstydzona/y::-D
ja to zawsze taka niezdecydowana

 
reklama
Ja kiedyś byłam bardzo zdecydowana, ale teraz to masakra - jak to się mówi: "jak baba w ciąży" hahaha coś w tym jest!! - problem z każdą decyzją jesli jest wybór...
 
Kamcia mi się podoba łóżeczko romatica najbardziej:)

A ja we wtorek zamówiłam sobie legginsy ciążowe ocieplane L, mam nadzieję, że rozmiar dobry wybrałam, no okaże sie jak przyjdą.
 
Aleks - ja mam takie:
M OCIEPLANE GETRY LEGGINSY CIĄŻOWE DŁUGIE ZIMOW (1243485652) - Aukcje internetowe Allegro

i teraz zamówiłam takie:
SPODNIE LEGGINSY CIĄŻOWE RURKI JEANS WISKOZA S/M (1334927929) - Aukcje internetowe Allegro

ogólnie to nawet na rajstopy pewnie będzie mi zimno w nich wyjść, ale na razie mam tylko 1 parę jeansów, a sukienki ciepłej nigdzie kupić nie mogę:baffled:

te zwykłe legginsy trochę sa jak kalesony, na razie po domu w nich chodzę, bo super wygodne - brzuch nawet z trojaczkami wejdzie ;)
 
No ja takie legginsy właśnie zamówiłam z myślą, że jak będą w praniu jeansy to je właśnie założę z rajstopkami i będzie ok. Ale jak tak dalej maja byc takie mrozy to jednak może być nam zimno:)
 
ja zakupilam leginsy w h&m ale to tylko 40 den, wiec słabo ogrzewajace - raczej jako ocieplacze pod dzinsy
Poluje na ciepłą sukieneczkę - chciałabym sie w nia wystroić na świeta - jak macie jakis namiar to poprosze :-)
 
Dziewczyny macie może orientacje w jakich sklepach mogę dostać płaszcz zimowy? Nie miałam w planie kupowania go, ale kurtka z zeszłego roku robi sie za mała i jakoś tak mało ciepła mi sie wydaje ;/ Chodziłam juz po sklepach, ale po pierwsze są już przebrane,a po drugie większość jest zwężana w pasie. Będę wdzięczna za cynk ;)
 
bra nie wiem czy ci konkretnie zależy na płaszczu żeby był długi czy po prostu luboisz płacze bo ja to proponowałabym kurtkę ze ściągaczem na dole bo one są przeważnie dopasowane właśnie w ściągaczu a na brzuszku luźne (mam taka właśnie jedną)
więc nawet jak urośnie Ci brzuszek jeszcze bardziej to i ściągacz Ci się dopasuje:tak:

ja to właśnie zawsze taka niezdecydowana jestem... zawsze jak coś kupię to później żałuję że jednak wzięłam to a nie tamto:-pwkońcu jestem wagą :-D

z butami Vi zastanawiałam się ponad pół godziny czy wziąść grafitowe czy srebrne ...
i wzięłąm grafitowe a dziś uznałam ze jednak wolałabym tamte, choć grafitowe spodobały mi się od samego począytku:sorry2:
 
reklama
Gag - też szukam ciepłej zimowej sukienki, w moim miasteczku nie mam na taką szans, ale gdyby któraś wiedziała, gdzie w Poznaniu można dostać taką odzież, byłabym wdzięczna
 
Do góry