reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
pisze bo mam problem zakupowy ;)
chce kupic prezent dla chlopczyka 8 mc i dziewczynki 10mc i niebardzo wiem co mogloby zachwycic takiego malucha ;)
takze doswiadczone mamy i ciotki prosze o pomoc!
aha i prezent bedzie kupowany przez internet, najprawdopodobnej na allegro...
 
Sylwia ja mam 8miesięczną siostrzenicę, planuję jej kupić jakąś nieskomplikowaną grającą zabaweczkę.
 
te kule sa super ale poprzednim razem kupilam chlopczykowi taka:
KULA PELZAK VTECH+BATERIE GRATIS (1335606177) - Aukcje internetowe Allegro
wiec juz odpada.

wiesz w sumie to kupujemy prezenty od mikolaja tylko tym 2 malucha wiec mozemy troche wydac

jak narazie przegladam allegro i spodobaly mi sie rozne aktywne stoliczki...tylko czy to zainteresuje takiego malucha?:D czy to nie za wczesnie?
np taki:
* AKTYWNY STOLICZEK PL FISHER PRICE STOLIK KURIER (1349988275) - Aukcje internetowe Allegro

fajny tez jest:
Ks Kids NOWOŚĆ Krokodyl - klocki (1334988701) - Aukcje internetowe Allegro

a moze garnuszek na klocuszek, lub szczeniaczek uczniaczek?:/ :D eh, za duzy wybor tych zabawek i wszystko takie ladne, kolorowe ze sie nie mozna zdecydowac...

yra- ta malpka ktora wkleilas wydaje sie smieszna zabawka, dodam do obserwowanych i pokaze mojemu jak wroci :D
 
Ja za to potrzebuje dla rocznej dziewczynki. Najlepiej nie drogie bo duzo tych dzieci sie nazbieralo:p Lalki ma wozek tez konika tez i teraz juz niewiem co wymyslic dopiero w listopadzie roczek miala.
 
reklama
my właśnie na święta kupiliśmy małemu aktywny stoliczek, jest super bo nóżki można zdemontować i sobie leży sam panel. więc stoliczek też. ten z fishera ogólnnie to nie dość, że drogi to jeszcze mało wybajerzony , mało ma bajerów.

ten krokodyl też fajny.

i jak patrzę na przedział kwotowy jaki masz to spokojnie coś fajnego wybierzesz :)


garnuszek mamy - za mały jaś jeszcze jest i się nie bawi.


a dla rocznej dziewczynki - mojego brata córeczka miała roczek w październiku tez kupili stoliczek. o taki:

http://allegro.pl/aktywny-stolik-aktywny-stoliczek-pl-smily-play-i1311279468.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry