reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

sylwia- zebra dla dziewczynki super a dla chłopca ja bym stawiała na stoliczek dużo bajerów a to chłopaków interesuje :tak:
Kamcia- nie wiem czy już podjęłaś decyzję co do łóżeczka dla małej ale mi się osobiście podoba to drugie :tak: to pierwsze jak dla mnie za bardzo słodkie ;-)
 
reklama
futrzaczku jeszcze nie wybrałam ale zostały mi 2 nad którymi się zastanawiam
właśnie to 1
DISNEY PRINCESS Łóżko Łóżeczko Księżniczki (1333857011) - Aukcje internetowe Allegro
i to
Meble dziecięce BabyBest - Łóżko Romantic (1337967096) - Aukcje internetowe Allegro

dora jakoś mi nie podchodzi z tą małpą na widoku:-D
no i nie bedzie pasowała za bardzo do księżniczkowego pokoju Vi;-)
a to gładkie będzie no i to qwłaśnie z księżniczkami też
tylko teraz ciężka decyzja.. które fajniej będzie sie prezentować :-D
 
kupię nowe:-D
a tak na powaznie to jakby sie znudziło za 3 lata to juz bede moze myslała o innym ;-)
a postarałabym się wytłumaczyc dziecku że łóżka nie można sobe zmieniać od tak i ewentualnie zamalowałabym na biało:-D:-p albo rózowo:-D
 
wiecie co dziewczyny, slyszalam ze w polsce zima szaleje i duuuzo sprzedawcow na allegro ma napisane ze nie ma co liczyc na dojscie paczki przed mikolajkami, wiec postanowilam zamowic stolik ktory byl u mnie w miescie zeby miec pewnosc ze dojdzie, okazalo sie ze jest dostepny tylo 1 model:p takze wyboru nie bylo, padlo na ten:
AKTYWNY STOLICZEK DWUJĘZYCZNY,STOLIK FISHER-PRICE (1329540619) - Aukcje internetowe Allegro
mam nadzieje ze maluch sie ucieszy...
teraz zostal mi tylko do kupienia prezent dla ukochanego... :)
 
sylwia no w sumie tak...
od mikołajek dzieli nas tylko weekend:tak:
ale i ten stoliczek jest cudny co wybrałas:tak:

a ja myślałam ze Ty to na święta kupowałaś :-D
to nieźle na mikołajki wybuliłaś:-p ja bym raczej na mikołajki kupowała coś tańszego a naśweta te drogie prezenty:tak:
 
reklama
Do góry