reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
Wiesz, ja bym nie kupowała żadnego w obrazki ani w kolorowej ramie - bo po prostu może sie okazać że za 2 lata małej się znudzą a do 7-8 lat moim zdaniem nie ma szansy żeby dotrwały. Jak już to białe bym wybrała w którejś aukcji było, jakieś przyszłościowe, zawsze można ozdobić naklejkami jakimiś tymczasowymi.
 
Kamcia wszystkie są fajne ale mi się najbardziej podoba BABY BEST Romantic, szkoda tylko,że nie ma żadnej skrzyni na pościel. Zastanawiałabym się jeszcze nad tą sofką rozkładaną.
 
salsersa właśńie ja nie chce białego ani typowo drewnianego....
co do znudzenia to ja rozumiem że moga się znudzić zabnawki..
ale żeby łóżko...
wiwem ze dziecko może powiedzieć :"jam już takiego nie chcę"
tak samo może powiedzięc na szafkę w pokoju która jest powiedzmy wmontowana w ściane że nie chce i trzeba dziecku przetłumaczyć że narzie musi być a jak będzie starsze to się zmieni....


właąśnie to romantica nie ma nic na pościel, ale u nas pościel może być na łóżku wkoncu to tylko sypialnia i bawialnia , nakryję kocem i może zostać..
podobają mi się te szafki w pierwszym na pościele ew, na zabawki:-pmożna by tam do 1 kieszeni pochować:-D
 
aaniapp a ile ma Twój malec wzrostu??
ja tak liczę że najdłużej do 7-8 lat...
oczywiście nawet na samo 4-5 lat jej starczy znaczy do 4-5 roku

no i wiesz to łóżeczko pierwsze jest na 150 cm długości..
a ja pamiętam jak szłam do gimnazjum miałam 146cm:zawstydzona/y::-D więc myslę że się zmieści :tak:
 
Moim faworytem jest też łóżeczko BabyBest i bynajmniej nie uważam tego typu dziecięcych łóżeczek za dziecinny pomysł (chociaż? dziecko=dziecinne, więc to normalne). Jestem na TAK :D
 
mi sie podoba pozycja 4 w końcu to mała księżniczka będzie i nie sadzę że w wieku 4 lat czy 5 lat zażyczy sobie nowe łóżko
 
ten samochodzik to coś na styl tego tapczaniku co dałam zielony z kwiatkami chyba 3 pozycja... nie pamiętam
ale powiedz mi nie skula ci się mały?? bo to nie ma żadnych oparć z boczku....
i wąłśnie o to się w takich łóżkach boję..

no i jestem pewna że to ostatnieo odpada bo jak się już 10 razy przyjrzałam to mi się nie podoba:-p
 
reklama
Do góry