reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Bo ja właśnie miałam pierwszy wózek Tutka i teraz też chciałam ale koło mnie nie mogłam go nigdzie obejrzeć na żywo. A bałam się kupować tak na oko tylko bo jednak w ręce mógł źle leżeć. Ale z firmy byłam bardzo zadowolona.
 
reklama
dziewczyny a odnosnie biustonoszy Alles to kupujecie z fiszbinami czy bez ?
bo tez sie nad nimi zastanawiam bo kupilam w C&A takie bawelniane bez fiszbin ale maja szew przez srodek piersi i strasznie mnie to denerwuje :wściekła/y:
pierwszy biustonosz do karmienia ktory kupilam to Carriwell i powiem ze super lezy, jest z tych bardziej elastycznych dopasowujacych sie i naprawde fajnie trzyma piersi, tylko ze kosztuje 120 zl :-(

a wiecie gdzie moze w Warszawie mozna kupic staniki Alles ?

znalazłam w Wawie sklep ze stanikami alles
Sklep Mamakomfort : Warszawa - Sklepy na puszystych, Dojazd
na allegro sprzedają sporo taniej niż na stronie swego sklepu internetowego
Alles Biustonosz karmienie Mama Cubana 85E czerń (1529990380) - Aukcje internetowe Allegro
kupiłam właśnie ten i jeszcze jeden -after rain. Muszę przejść się odebrać, plus jest taki, że jakby rozmiar nie pasował, to można wymienić :-)

jaipur - bardzo mi się spodobały kupione przez Ciebie tygryskowe ubranka, są super :-)

marzena - wózeczek bardzo ładny.
 
Marzena, super wózek, a kolorki cudne:-) Widzę, że na maju tako króluje:tak:
Hope, Ty chyba pytałaś o leżaczek z wibracjami. Ja mam taki, bo kupiłam od znajomej po jej synku który już wyrósł, ale się zastanawiam czy dzieciaczki lubią te wibracje? Bo mi się to jakieś takie zbyt mechaniczne wydaje:zawstydzona/y:
 
madzik - ja mam tylko doświadczenie z małą mego brata, jak włączyłam wibracje, to zaczęła płakać. Dowiedziałam się od nich, że 1 i 2 córa, wibracji nie lubiła.
 
madzik - ja mam tylko doświadczenie z małą mego brata, jak włączyłam wibracje, to zaczęła płakać. Dowiedziałam się od nich, że 1 i 2 córa, wibracji nie lubiła.
No właśnie tego się obawiam. Tak sobie wyobraziłam, że gdybym była takim małym człowieczkiem położonym w leżaczku i ktoś by mi włączył jakieś takie "szarpanie", to chyba byłoby niezbyt fajne. Bo dzieci pewnie jeszcze są bardziej wyczulone na wszelkie takie bodźce. Ale pewnie są i takie, które kochają wibracje;)
 
Marzenko chciałam właśnie Tutka kupić, ale TZ uparł się na X-landera trzykołowego (co by mi do lasu dobrze służył) i tak się do tematu zapalił, że nie mam serca go molestować o zmianę decyzji. Ale Tutek recenzje ma bardzo dobre, ciekawy design, fajne wyposażenie no i waga 10 kg robi wrażenie.

Pytam o te wibracje, bo moje pierwsze dziecię było fanem wszelkiego bujania, podrzucania i zamęczała nas w kółko, tak sobie po cichu myślę, czy leżaczek by mnie odrobinę nie wyręczył, gdyby druga była podobnym zapaleńcem. Chyba lepiej kupić leżaczek z wibracjami niż bez, zawsze można go wyłączyć, czyż nie?
 
reklama
jaipur slodkie ciuszki :-)

marzena gratuluje wozka, sliczny kolor :tak:

hope w zasadzie chyba w kazdym lezaczku mozna wylaczyc wibracje, ja wyszlam z takiego zalozenia ze lepiej zeby byly - najwyzej sie nie przydadza, a roznica cenowa lezaczkow z wibracjami czy bez to z tego co widze grosze...
 
Do góry