reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Dla mnie to chore takie wymysły szpitali że ma być lignina np. a podpaski nie. A co im za różnica. Może najlepiej z gołym tyłkiem leżeć. Niby ranę trzeba wietrzyć ale jak już chcą nasze gołe tyłki oglądać to niech zamkną oddział dla odwiedzających jak kiedyś bo ja sobie nie wyobrażam wstać do kibelka z ligniną między nogami kiedy u sąsiadek mężowie z dziećmi siedzą. Jedyne czego nie wolno u nas to zakładać dziecku pampersów aż nie zrobi siku do tetry i piguły nie zapiszą tego gdzie trzeba bo chodzi o sprawdzenie nerek i takie tam. Potem wolna wola.
 
reklama
Ja się na Allegro nigdy nie nacięłam jeszcze ale zamawiam tylko większe rzeczy raczej i często takie gdzie mogę odebrać je osobiście bo jak z przesyłką mam zaoszczędzić zaledwie kilka groszy to mi się to nie opłaca wolę kupić w sklepie a tego mi pod dostatkiem.

Jolek- ja właśnie mam takie wkłady Belli i biorę je do szpitala w domu wystarczyła mi przy Szymku już zwykła podpaska maxi więc mam nadzieję że teraz też :tak:
 
Ja też kupiłam podkłady poporodowe i ginekologiczne Bella, jak znam siebie będę je wymieniać co chwilę. Wprost nie cierpię nosić podpaski i mam schizę na tym punkcie. Cokolwiek mokrego na moim ciele wzbudza u mnie agresję, podpaski, ciuchy i włosy, brrrr... Okropność!

Nie kupuję za to rożków, opętlaczy, śpiworków ani innych tego typu wynalazków, uważam, że są zbędnym gadżetem. Zuza nie znosiła pętania, niewykluczone, że z Jagodą będzie tak samo. A jeśli okaże się, że ją to uspokaja, z powodzeniem becik można zrobić z kocyka składając na 3 :-) Takie pętanie bywa pomocne bardzo krótko, dzieci szybko odkrywają urok wolnych rączek i nóżek.

A kocyki mam dwa, lekki, bawełniany, podwójny i jeden gruby. Wystarczy.
1523152509.jpgKocyk_PROSIACZEK_800.jpg

za to na 99% kupię teraz w kwietniu to zabezpieczenie, bo pamiętam jak dużym problemem jest układanie maluszka na bokach, a układać w różnych pozycjach trzeba, żeby się miękka główka nie odkształciła
RC_BEBECAL_FUCHSIA_PACKSHOT.jpg

Karuzelę chyba kupimy maj/czerwiec, albo ktoś sprezentuje a nad matą myślę. Nie wykluczam. Chyba, że druga córa będzie tak absorbująca jak pierwsza, która w ogóle niczym sama się nie bawiła i te rzeczy okazały się zbędne, niestety.
 
mandrzejczuk, widziałam te puchate kocyki i obserwuję na allegro je z myślą że do wózeczka.
Hope, śliczne kocyki. Masz rację, bo ja Matiemu też zwijałam poduchę za plecki, żeby na boczku spał, a jak On słodko spał na boczku... Szkoda, że zdjęcia mam tylko wywołane a nie w kompie, bo bym wkleiła.
 
mam dwa te kocyki z mikrofibry w misie - brązowy i biały i powiem wam że są super. Mięciutkie i przytulaśne - kupowałam z myślą o wózku.
 
reklama
Ja rozek mam od siostry zwykly ale nie chce uzywac jak sie przyda to bedzie. Usztywnianego tez bym nie chciala bo mojego M siostra miala i wogole nie czulam dziecka i bardziej stresowalo mnie trzymanie dziecka w niz bez
 
Do góry