reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
Aniu super rzeczy.

A ja się dzisiaj zdenerwowałam bo nie umiem sobie kupić piżamki. Takiej z krótkim rękawem i żeby gacie też miały krótkie nogawki, najdalej do kolan. O rozpinaniu pod szyją to nawet nie marzę. I w sobotę obleciałam wszystkie sklepy z tanimi ciuchami typu pepco ale tam jeszcze wszystko na długo. I dzisiaj pojechałam na targowisko u nas, takie pod dachem. I o mało trupem nie padłam, bo te piżamki co na allegro po 30 zł. są to oni sprzedają po 50 i więcej (nawet 70 :O) Ja nie jestem dziad i może mnie stać ale mi szkoda. Bo to jest zdzierstwo normalnie! Ja rozumiem, że każdy chce zarobić ale ja nie poszłam do butiku tylko do bud na targu! Na tym targu zawsze jest drogo a sprzedawcy płaczą, że im nie idzie. No ja się nie dziwię. No to pomarudziłam sobie.

A jutro może przyjedzie do mnie kurier :D Nic specjalnego nie kupiłam. Majtki jednorazowe dwa rodzaje, jakieś wkładki laktacyjne (mam dwa rodzaje kupiłam trzeci), podpaski poporodowe, i wkłady do pościelki bo w sklepach nie można dostać 90x120 :/ Ale i tak się cieszę na kuriera - jak zawsze :D
 
marzena, dlatego ja większość rzeczy kupuje w necie.Nie stać mnie aby przepłacać.Dla malucha to 95% jest ze sklepów internetowych,czy allegro.
 
ja wczoraj zrobiłam liste potrzebnych dodtków mojej mamie
typu jakieś kremiki nie kremiki , bbutelki itp.. same podstawowe rzeczy i 200 zł będę musiała wysłać:sorry2:
plus na łóżeczko dla Vi i na cyfrę + to razem mnie wyniosło prawie 1000zł:shocked2::sorry2:

i jak to kupię to będe miałą już wwszsytko
komody tez wybrałam w Ikei , ale chciałam w kolorze drewna a sa całkiem białe... i wyglądaja jak do jakiegoś gabinetu:-(
 
Aniaap slodkie te bodziaki i jakie tanie! Ja juz mam tyle bodziakow, ze nie wiem czy nawet zdaze wszystkie zalozyc, ale doszlam do wniosku, ze nie mam ani jednego pajaca ! Wiec musze porzetrzepac wszystko co mam i dokupic brakujace rzeczy.

A co do pizamki to ja u siebie w bieliznianym widzialam po ok 50-55zl takie fajne bawelniane koszule rozpinane w fajne zwierzaczki. Szczegolnie spodobala mi sie szara koszula z zoltym tweety'm na ramiaczka takie grubsze, u mnie w szpitalu jest bardzo goraca i jak mialam pizamke na krotki rekaw to cieklo ze mnie jak z rynny, wiec kupuje koszule bez rekawka, a na sam porod to kupie byle co na ryncaju aby bylo rozpinane

Nie pamietam czy pisalyscie cos o proszku do prania dla dzieci? Jaka firme zakupic i czy sa tez odzielnie do bialych i kolorowych ciuszkow?
 
Ja proszek mam lovela do koloru i bialego.
Co do pizamki kupilam w misie jakies bo tylko takich jest pelno u mnie i tez na krotko bo u nas w szpitalu w takie cieple dni jak teraz kaloryfery na ful odkrecone i nie da sie ich przykrecic:szok:
 
reklama
Ja też większość rzeczy pozamawiałam na allegro i teraz czekam na kurierów, listy polecone, paczki ... piżamki sa naprawde tanie w necie ja kupilam takie do szpitala za 19,90 i 23 zl -http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10437787 , majtki poporodowe podklady tez u jednego zamówiłam mega pake bo odrazu koleżanka czerwcówka sie na tytanikowe podpachy załapałą :)Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro . Jakbyście były zainteresowane staniczkami do karmienia też znalazłam niedrogie ( ja sie w takich zle czuje i pewnie kupie ze dwa do spania) 2szt - 80E BIAŁY- BIAŁY BIUSTONOSZ DO KARMIENIA (1511743018) - Aukcje internetowe Allegro.
Też czekam dzis na kuriera, po raz 2 przywiozą mi łożeczko, sama w domu jestem a Ci kurierzy niestety nie rychliwi do pomocy ;(

A co do proszków też mam lovelle do koloru i plyn do płukania - już wytestowalam ze możliwości piorące tego proszku sa żadne ( a ze biały tez kolor - wiec oddzielnego proszku nie będe kupować) przepiorę, i pomyrdlam te ciuchy w tym co mam, żeby je odswierzyć i odkurzyć - bo plamy to sie żadnej tym nie odpierze
 
Ostatnia edycja:
Do góry