reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
grunt to zadowolona mama po zakupach :-) a tym samym przypomniałaś mi żebym wpisała na liste jeszcze dydka dla małej
 
oj futrzaczku to nawet sporo..

huggiesy też wczoraj kupiłam ale big pakę 100 sztuk bo akurat były taniusie i tańsze od tych małych paczek.. więc skorzystałam .. a że są do 6 kg to napewno wykorzystam wszystkie :tak:

widze że masz laktator ręczny ale z pompką... mam nadzieję że będzie dobry..
bo przy tej "gruszce" moze szybciej będzie ręka bolała..
ale widze że ma szeroki odpływ to jest już bardzo dobrze:tak:

no i bodziaki superanckie
 
Ja się muszę z kolei pochwalić, że w końcu kupiliśmy wózek:tak: Byliśmy nastawieni na Tako Jumper X, ale w sklepie namówili nas na nowość Tako Princess:-) W zasadzie prawie to samo, ale jest duuużo lżejszy, bo ma aluminiowy stelaż i razem z gondolą waży 12 kg, a w jumperze sam stelaż chyba 10:shocked2: Trudno jeszcze kupić je w Polsce, ten sklep w którym go dostaliśmy jest bezpośrednim przedstawicielem producenta i podobno u nich jest w sprzedaży jeszcze przed oficjalną premierą na rynku:-D Znalazłam w necie, że dużo łatwiej kupić ten model na Ukrainie:-D Wstawiam Wam linka: http://babyroom-shop.com.ua/catalog/prams/2in1/607/
 
madzik- a można zapytać czy jest razem z fotelikiem i ile Was kosztował??? Bo Jumpera tak w granicach 1200zł można dostać i jestem ciekawa jak ten :tak:
 
reklama
Futrzaku całkiem udane zakupy i nie takie malutkie :-)

Sprawdziłam na Ukraińskich stronach ile kosztuje ten wózek (swoją drogą Madzik świetny), niecały 1000 zł ale nie wiem jak z fotelikiem, nie czytam po ukraińsku :sorry2:
 
Do góry