reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

daria ciuszki sliczne:) az chce sie miec dziewczynke:) ale mi narobilas smaka:) moze nastepnym razem nam sie uda i bedzie coreczka:)
 
reklama
ewelina, daria...super ciuszki!
najbardzije podobają mi sie te słodkie sukienunie i tylko szkoda, że Stasiowi nigdy takiej nie założę.....no ale może kiedys bedzie jeszcze jakaś Nel ;-) - to wtedy poszaleję z różem i sukienkami :-D

mandrzejczuk - może Twoja tesciowa wie cos o pogodzie w czerwcu, czego my nie wiemy - może jakies zlodowacenie idzie....wypytaj ją ;-)

uwielbiam podejście niektórych starszych osób.....najlepiej w lato ubrac dziecko w wełaniak, włożyc w becik i jeszcze opatulić kocem....a na spacer to dopiero jak skonczy pol roku....hehehhe, a spac to przeciez może na podlodze - na co komu łóżeczko :-) dobrze, ze moja mama się nie wtrąca, zreszta tesciowa też nie - z małym wyjątkiem - wychodzi z założenia, że lepiej nic wczesniej nie kupować, żeby nie zapeszać.
Za to babcia mojego meża ma takie podejscie, żeby ciazy nie pokazywać bo to nie wypada - i nie powinno się eksponować brzuszka w obcisłych bluzeczkach i sukieneczkach.....a ja tylko tak lubię sie ubierać ;-)
 
Ostatnia edycja:
Moja teściowa na razie nic nie mówi o ciuchach dla młodego a ja boję się zapytać czy coś już skupuje. Mam nadzieję, że skoro jedyny kolor jaki uwielbia to różowy to na razie ją nic nie inspiruje :D Ja jestem z tych co sobie nie życzą skupowania ciuchów bo mam tego tyle, że sobie muszę odmawiać kupowania dla własnego dziecka więc niech inni też się ograniczają - czemu tylko ja mam być poszkodowana.

A z innej beczki to zobaczcie co wynalazłam na allegro wczoraj. Jak któraś ma maszynę i lubi szyć ...

Tkanina Pościelowa Bawełna WZORY DZIECIĘCE (1453728790) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Ja już sobie wyliczyłam, że na kołdrę, podusię, ochraniacz, falbankę pod materac i przybornik wieszany na łóżeczku potrzebuję ok 6 metrów materiału czyli za jakieś 100 zł. z zamkami i nićmi do maszyny miałabym pościel i mnóstwo fraaaaajdy z robienia...
 
Mandrzejczuk no to będziesz miała ciężki owoc do zgryzienia, no ale najlepiej od razu postawić warunki, ja tak zrobiłam jak tylko mi mama P powiedziała że ona będzie moją małą bujać na rękach i kołysać w wózku. Od razu poinformowałam ją że nie ma żadnego bujania bo ona pobuja jak mała jest malutka, a potem jak zacznie ważyć ja z tym zostanę, no to mówi chociaż w wózku ja że nie i że wózek specjalnie kupiliśmy taki aby nie dało się bujać. Nie bardzo jest z tego zadowolona bo uważa że nie można dziecka wychować bez bujania, ale nie ma wyjścia musi zaakceptować fakt że swoją szanse wychowywania dzieci już miała i teraz może się nie zgadzać z moimi metodami ale musi je zaakceptować i uszanować. Tak samo jak i moich rodziców i P poinformowałam że do dziecka mają mówić normalnie a nie językiem którego nikt nie rozumie.
Marzenka śliczne tylko ja szyć nie umiem.
 
Szalejecie laseczki z ciuszkami szalejecie :tak::-) są piękne , śliczne , urocze :tak:

Ktoś tam podał namiary na Tako Warrior dzięki śliczne bo bardzo mi się spodobał teraz tylko muszę w hurtowni taki znaleźć a najlepiej jakby były i jumper i warrior do porównania. :tak:
 
Dziewczyny a mnie ciekawi jak wasi panowie reagują na kupno czegokolwiek dla maluszka???
Bo muszę przyznać,że mój jest ciągle niezadowolony jak coś po cichu kupię - twierdzi,że to za wcześnie. No to ja do niego: kiedy mam kupować? W 9 miesiącu? Jak ledwo ruszać się będę?! I wytłumaczcie takiemu. Z resztą jego mama ma podobne podejście - tyle,że nie z czasem kupowania ubranek ale z rozmiarami. Ona kazałaby mi kupić od razu na 6 misięcy śpiochy, bo po co mniejsze, skoro i tak dziecko szybko wyrośnie. No ale kurcze - chyba trzeba mieć jakiś 5 par w rozmiarze 62,prawda??:confused:

Powiem wam,że chętnie bym coś pokupowała w tesco czy biedronce - bo czasami fajne ciuchy na maluszki mają,ale nie mogę mojego przegadać:no:
 
persefona...to u mnie zrobiło sie odwrotnie....ja twierdze, że jeszcze mamy czas na dokupienie reszty z listy wyprawkowej, a mój mąż nalega, żeby to zrobić jak najszybciej. nawet juz mnie goni,żeby spakować walizke do szpitala ;-)
 
Całe szczęście nie mam takich problemów. Teściowa nie żyje, moja mama przeszkolona na pierwszej wnuczce nawet nie próbuje się wtrącać (wie, że nie ma szans) ale przy poprzedniej teściowej i jej matce czyli prababce swoje przeszłam i wiem jak to jest z zapierzynowanym niemowlęciem :wściekła/y:

Jeśli chodzi o zakupy to TZ jest w pełni zaangażowany, każde ubranko muszę mu pokazać i musi je zaakceptować, każdą rzecz też, co jakiś czas wypytuje czego nam brakuje i jestem z niego bardzo dumna. Sam chce czuć się ważny i potrzebny, czasem nawet sam z siebie coś kupuje.

Aż się boję, że to ja zostanę przez niego odsunięta na drugi plan, bo tylko karmić mi pozwolił, resztę chce robić sam, szalony :-D Nie wie co mówi :sorry2:
 
reklama
Hope tylko się cieszyć.

Mój ma spokojny stosunek do zakupów i w zasadzie mu to obojętne. Wie że kupić trzeba ale to moja sprawa. Daje mi wolną ręką i potem obejrzy jak coś kupię i pochwali i takie tam ale sam od siebie to nie bardzo. Zresztą ja też mu się nie dziwię, bo my ciągle się intensywnie remontujemy i teraz biedak ma na głowie inne zakupy. I nie ma takiego poczucia upływającego czasu. Dla mnie maj jest już za chwilkę, za dwa miesiące, a dwa miesiące to ledwie 8 tygodni ... (takie moje myślenie) a dla niego jest "przecież ledwo połowa lutego minęła, jeszcze cały marzec, cały kwiecień i pół maja więc to AŻ 3 miesiące" :D
 
Do góry