reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
Ewelina super ciuszki ...
a ja jak obiecałam że zrobię zdjęcia jak tylko odbiorę aparat tak jeszcze nie zrobiłam..
więc porobię jutro , i wstawię :-)
 
Ewelina sliczne ciuszki :)
Ja jak jeszcze nie wiedzialam co bedzie, jakos nastawialam sie na chlopczyka, bardzo podobaly mi sie chlopiece ciuszki i to jak mozna go ubierac w sweterki koszule mmm ..
A ze bedzie dziewczynka moj wzrok przyciaga teraz tylko kolor rozowy :)
Pozniej zrobie tez chyba zdjecia i pochwale sie Wam co juz mam :) A sporo tego, bo na początku troche szalałam z allegro (teraz juz sie opanowalam i nie kupuje NIC - starczy! ) i dostałam troche od siostry mojego M bo urodzila 4 miesiace temu
I wszystko mam w rozmiarze 56-62, kilka sztuk jest na 68, mam nadzieje ze chociaz raz jej wszystko zaloze , bo jak urodzi sie np.60 to raczej tego nie ponosi .. No to ide pocykac fotki :)
 
ja niestety nnie posiada takiej wanienki ,
ale mogę podpowiedziec , ze jesli zwykła wanienka np u mnie (i u wielu mam ) była wystarczająca , bez żadnych antyposlizgowych bnbajerków , to myslę że Tobie też by wystarczyła;-)
a możesz linka pokazać do tych wanieneek (tak z ciekawości chciałam zobaczyć) bo ja za swoją zwykłą dałam 27zł:-D

Bardzo proszę:

Wanienka anatomiczna jak ONDA Transport 0zł TANIO (1454036036) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

WANIENKA anatomiczna ONDA EVOLUTION OK BABY okbaby (1439681206) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
to mogę Ci powiedzieć że ja kupiłąabym zwykłą wanienę
zamiast takiej..
uwierz że dziecko czasem lubi się pluskać na pleckach na brzuszku a tu już nie ma takiej możliwośc
z tej wkładki ciężko wyjąć dziecko przynajmniej takie kilkudniowe-kilkutygodniowe które jeszcze się wije na wszystkoe strony , no i taka kapiel trwa ok 2-3 minut , więc szybciej podtrzymać ręką dziecko i obmyć :tak:
możesz dokupić zwykłą matę antypooślizgową (tam wcześniej komuś dawałam linki jakie znalazłam)
a jeli sie obawiasz to są te tzw foczki , co służy jako wkładka ale zawsze można ja wyjąć:tak:

ale to tylko moja opinia:tak:
 
Kamcia - ale w moim przypadku taka wanienka będzie wygodniejsza. Zrobimy jakąś deskę a wannę i na to położę wanienkę. NIe będę musiała sie tak bardzo schylać (a kręgosłup juz teraz mi nawala), jak gdybym trzymała małą na ręce w zwykłej wanience. Poza tym sama dam sobie radę (mam nadzieję). Bo inaczej musiałabym kupić zwykłą wanienkę + stelaż, co nie będzie dużo tańszym rozwiązaniem. A w kuchni z kolei też nie mogę kąpać małej, bo blaty mamy wyżej niż w standardzie (M ma 197 wzrostu...) i będzie mi za wysoko... ale chyba kupię tą tańszą wanienkę bez antypoślizgów, bo z kasą krucho, a tak jak piszecie, zawsze mogę włożyć pieluszkę, gdyby maleństwo się ślizgało...

Poza tym - śliczne ciuszki! Pościel też :tak:. Ta pościel z feretti też od dawna mi się podoba, ale widziałam tylko na te większe łóżeczka...

Ja na razie mam tylko ciuszki i to w ilości wystarczającej na pierwsze kilka miesięcy. Ale poza tym nic więcej :no:
 
Ostatnia edycja:
Motylku, jeśli masz możliwość, kąpiel pozostaw tatusiowi. To jedna z niewielu czynności przy noworodku i niemowlaku, do której mama jest zupełnie zbędna ;-)

Ja mam ciągle poczucie, że mam za mało ubranek. A staram się zachować umiar i zakupić minimum, wiadomo, że dzieci szybko wyrosną. Tylko kiedy kończy się minimum a zaczyna przesada...
 
reklama
lepi , ale jak mówisz że zrobicie deskę na wannę ... no oi na tej desce można też zwykłą wanienkę położyć nie żadną drogą ...
a naprawdę 3 minutowe trzymanie dziecka na ręce nie robi aż takiego wysiłku:tak:

jak dla mnie to całkowita strata kasiorki , no ale jeśli uważasz że tak będziesz miała lepiej to oczywiście mozesz kupić ta wanienkę:tak:
jak znajdę mój filmik z kapieli Vi to Ci mogę wwstawić i sobie sama zobaczysz...
 
Do góry