reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
Kamcia gdzie ty miałaś upalne lato?????
a co nie było??:szok:
moja mama mówiła że było , .. zresztą dużo osób...
jak my byliśmy we wrześniu w pl to ja nie wyrabiałam z gorąca.. w maju to samo..
małą niiemal ze nosiłam w samych bodziakach w maju.. zobacz: zdjęcie robione własnie w maju w pl .. mała ma na sobie tylko pampka i przewiewną sukienkę

efcc5f94ef.jpg
inaczej by mi się ugotowała:tak::tak::tak:

A mnie wlasnie wlasnie przyszła paczka:
bobo_szyk: _LUX _WYPRAWKA _62_ Pociąg _Ostatnie (1409839848) - Aukcje internetowe Allegro

nawet mojemu M sie spodobalo i kazal mi zaraz zamowic:-)
śliczna wyprawka:-)
A oto moje pierwsze zakupy, teraz zaczne więcej kupować jak znam płeć :)
Zobacz załącznik 322087Zobacz załącznik 322088
ale będzie strojnisia:-Dsuper
A oto kilka moich ciuszków..


Jeszcze mam kilka bodzików, ale to może następnym razem :tak:

szalejesz....:-p super ciuszki

a ja jestem wściekła na męża mojego:wściekła/y: nie każe mi nic kupowac bo twierdzi ze będzie chłopiec:angry: i że lekarze się mylą:-D
no ale kupiłam w lidlu jedne fajne rajstopki .. a on powiedział ze i tak je sprzedamy:sorry::confused2:
o bluzeczkach nie wspomnę..sa w promocjach te z letniego sezonu a ja nie mogę nic kupić
chyba musze mu do dooopy dokopac:rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
ViKamciaG ale uparciuch z tego Twojego męża...:-) Mi gin na 95% potwierdził dziewczynkę, a i tak kupuje już po mału dla małej:-D Ale bym się zdziwiła jakby był to chłopak;-)
 
Do góry