reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

ja tez kupuję głownie rozm. 62, mam czesc rzeczy na 56 i jeszcze mam dostac od kolezanek ciuszki w tym rozmiarze - u nich przydaly sie tylko przez pierwszy miesiąc.
 
reklama
no własnie wisienko.
Ja tez mam kilka rzeczy z mothercare i tam nie ma normlanej rozmiarówki - tylko np. 0-3 i 3-6 itd. i teraz sie zastanwaim czy te 0-3 to są odpowiednikiem rozm. 62????:confused2:
 
wisienka87 W H&M to roz. 62 na dłuuuugo wystarczy:) Duże tam są ubranka.

gag W mothercare na razie kup 0-3 , bo tam też są duże.

A generalnie to nie ma co za dużo kupować ciuchów na 56, mój synek zaraz po porodzie w roz.56 nie mógł nózek rozprostować:)A urodził się 57 cm. Jak się kupi 62 to zakładasz skarpetki i wcale nie wyglada,że jest za duże:)
 
Ostatnia edycja:
śliczne sukienusie i ta wyprawka dla chłopca tez piękna :)
Ja mam po trochę ze wszystkich 56, 62 a nawet jakieś 50 mam, ale to po siostry malcach. Sporo marek ma rozmiar newborn czyli jakieś 50-56 a nastepny rozmiar mają 0-3M. Niby 3M to 62cm, ale te ciuszki to chyba rosną z dzieckiem :-)
 
ja wczoraj poraz kolejny ;) robiłam rekonesans i okazało sie, że większośc ciuszkow mamy na 0-3 m-ce czyli 62, na 56 mamy tylko dresik tak naprawdę, więc chyba dokupimy jeszcze tak na wszelki wypadek coś mniejszego ;) a co tam, kolejny powod do zrobienia zakupów ;)))))
 
reklama
Do góry