reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2025

Tak, ja to ogólnie po pierwszej ciąży zostałam w gorszej kondycji niż moja babcia. Wiadomo karmienie się przyczyniło do wielu rzeczy, ale zrobił mi się zespół cieśni nadgarstka w obu rękach (w 2 dobie po porodzie tak mi ręce drętwiały że dziecka nie mogłam utrzymac) miało minąć, nie minęło. Krwa kulszowa miała minąć nie minęła. Kręgosłup też kocioł dostal w kościele, po nocy lędźwiach mnie nieraz bola.
No i to spojenia jak źle stanę, albo chodzę po schodach czy skacze to boli.
A ja narzekałam, że mi się żylaki po ciąży zrobiły...
 
reklama
Dziewczyny, a któraś z Was ma może pakiet medyczny i korzysta z BabkiMedica? Mam taką sytuację, że moja lekarz nie przyjmuje od prywatnych ubezpieczeń na wizyty, ale zastanawiam się, czy w takim wypadku zapłacę tylko za wizytę, ale już za usg na niej wykonane (bo jest oddzielnie płatne) nie. Z drugiej strony nadal wykonuje to ta sama lekarz więc może też nie być pokrywane z ubezpieczenia :(
 
Hej dziewczyny
Dołączam się nie śmiało do Was. To moja 4 ciąża. Mamy jedną córcie wyczekaną która ma 1rok i 9 miesięcy.
Ta ciąża nie była planowana…. Zaczęłam właśnie super pracę..po porodzie jeszcze karmię córkę i miałam jeden raz miesiaczke dopiero (myslam ze mi się spóźnia).
Nie wiem co myśleć- niby się cieszę, mam natłok myśli.
Boje się znowu poronień i mam w planach pracować jak najdłużej
 
Hej dziewczyny
Dołączam się nie śmiało do Was. To moja 4 ciąża. Mamy jedną córcie wyczekaną która ma 1rok i 9 miesięcy.
Ta ciąża nie była planowana…. Zaczęłam właśnie super pracę..po porodzie jeszcze karmię córkę i miałam jeden raz miesiaczke dopiero (myslam ze mi się spóźnia).
Nie wiem co myśleć- niby się cieszę, mam natłok myśli.
Boje się znowu poronień i mam w planach pracować jak najdłużej
Nooo czeeść!
Ja czekam na wizytę równo za tydzień. Narazie testy ciemnieją, beta przyrasta w normie.
Za to ciąża planowana i wyczekiwana.
 
Czy Wy też miewacie takie bóle okresowe? Nie pamiętam jak to było z córką, teraz mnie tak brzuch pobolewa, jestem 5+2, oczywiście w takich chwilach strach mnie oblatuje :( chociaż wiem że i tak nic nie poradzę, co ma być to będzie.
 
reklama
Czy Wy też miewacie takie bóle okresowe? Nie pamiętam jak to było z córką, teraz mnie tak brzuch pobolewa, jestem 5+2, oczywiście w takich chwilach strach mnie oblatuje :( chociaż wiem że i tak nic nie poradzę, co ma być to będzie.
Ja dzisiaj 5+1 i wczoraj miałam takie kłucie po lewej stronie. W tym samym miejscu co dwa dni po transferze czułam ciągnięcie. Też już głowa wymyśla dziwne scenariusze, ale trzymam się tego najlepszego - że okruszek się może rozpycha 🤣 kiedy idziesz na USG?
 
Do góry