reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
@Martex2003 mój Miłek wszystkim się z nami dzieli i radością i smutkiem. A jak my się śmiejemy to się patrzy zadziwiony o co chodzi i po chwili też zaczyna się śmiać[emoji16]
@Madziołek. Jak u Was? Podajesz małemu nabiał, cielęcinę i wołowinę?


Napisane na Redmi 5A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamamilka a jak wyglada to.dzielenie sie radością i smutkiem
Pamiętasz kiedy się to zaczęło?
 
Ostatnia edycja:
@Jahjahbob gratulacje[emoji16], dzielna Natalka[emoji3].
@Martex2003 poprostu gdy się z czegoś cieszy zawsze się patrzy na mnie z taką radością i fascynacja. A gdy smuci to szuka ukojenia przeważnie w moich ramionach. Nie pamiętam od kiedy tak jest ale mam wrażenie że robil tak zawsze na swój sposób. Martex widzę że masz wiele obaw o rozwój swojego synka, byłaś u jakiegoś specjalisty? Każde dziecko rozwija się inaczej i każde dziecko jest inne. Czasami nie warto szukać czegoś na siłę tylko zaakceptować swoje dziecko i sposób w jakim się rozwija całym serduchem.

Napisane na Redmi 5A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamamilka byl u nas psycholog dzieciecy mowil ze jest ok ale mam wrazenie ze malo sie znal na zaburzeniach w tak mlodym wieku. Wszyscy mowia ze jest ok ale mnie ciagle cos dreczy mam wrażenie ze jest inny niz forumowe dzieci i ogolnie ....
 
Dziękujemy mamamilka :-)
Troszkę marudzenia było ostatnie dni, a dziś w nocy rzucanie na wszystkie strony, ale płaczu nie było:-)
Martex jeśli nadal coś Cię jednak trapi to skonsultuj to jeszcze ż kimś innym. Może ż kimś kto podpowie jak stymulować taki typ jak Twój Kubuś. Może on potrzebuje innego rodzaju stymulacji. Głowa do góry:-)
 
@mamamiłka z nabiału podaję tylko serki waniliowe mlekopol,bananowe piątusie,czasem troszkę serka wiejskiego.Cielęciny i wołowiny nie je.Jak Miłek,co z plamami? U nas powoli zanikają ale póki co się nie cieszę bo zanikały już kilka razy, używam alantan plus i oliwki czasem smaruje to sudocremem
@Jahjahbob Gratulacje!!! :D
Dziewczyny pobyt u moich rodziców wyszedł Aleksowi na dobre próbował, próbował i w końcu się udało, wczoraj zaczął raczkować :D Wierzyłam w to, że kiedyś zacznie pomimo tego, że dookoła słyszałam że nie będzie raczkować.Nawet dziś siadał z pozycji do raczkowania a i jeszcze wczoraj opanował jedną umiejętność tzn.zaczął się bawić na klęcząco.Teraz szkoli umiejętność podnoszenia rzeczy z podłogi kiedy stoi
 
Brawa dla dzielnej Natalki. Niech te zęby szybko wyjdą naszym szkrabom i przestaną je męczyć.

Mamamilka gotowa na jutrzejsze zakupy? Jedziecie sami czy bierzecie synka ze sobą?

Madziolek gratulacje dla Aleksa. Za chwilę zacznie chodzić :). A co do raczkowania, to każde dziecko raczkuje, czasami najpierw zaczyna chodzić a później raczkowac (tak było z moim bratem). Zauważyłam że ludzie na około lubią nas straszyć, że nasze pociechy albo nie rozwijają się tak jak powinny albo coś innego sobie wymyślą. Takich "dobrych" doradców czy obserwatorów jest pełno.

Martex popieram dziewczyny. Jeżeli nie masz zaufania do tego lekarza który badał synka to skonsultuj to z innym specjalistą. Przecież Ty zaraz cała posiwiejesz i nabawisz się nerwicy. Wydaje mi się że teraz nie ma co porównywać jednego dziecka do drugiego. Każde z dzieci ma już swój charakter, jedne będą co chwilę tuliły się do mamy, a inne nie. Jedne będą chciały być w centrum zainteresowania a inne będą indywidualistami. Nasze dzieci za chwilę kończą rok i na prawdę to już zdolne, rozumne i złośliwe bestie;).
Ale wracając do sedna, może poszukaj dobrego pediatry, neurologa, psychologa czy fizjoterapeuty. Może jak kilku specjalistów Ci powie że z Kubusiem jest wszystko w porządku i jest zdrów jak ryba to będziesz już spokojnie i w pełni cieszyć się macierzyństwem a i synkowi to wyjdzie na dobre, nie będzie miał wiecznie zamartwiającej się mamy. Dzieci na prawdę czują nasze emocje i im też się udzielają.
 
reklama
@Madziołek. Stosuje te mascie i kremy co mi przepisała i takie kropelki na alergię. I powiem Wam, że widać dużą poprawę plamy prawie znikły. Nie daje mu nabiału pod żadna postacia. Zobaczymy co będzie dalej, mam nadzieje, że minie to wszystko i nigdy więcej się nie pojawi. Nie dostałaś od lekarza recepty na leki na te zmiany? Brawo dla Aleksa, dzielny chłopczyk[emoji2], tiaa jakie to mi znane, wszyscy wiedzą lepiej co nasze dzieci potrzebuja.
@kasia0121 tak w pełni gotowa jestem na zakupy. Miałam jechać z rodzicami, ale tato złapał jakieś świństwo i kicha na wszystkie strony... Więc jadę tylko z mamą, oczywiście mama zaopiekuje się małym przez cały dzień u mojej siostry[emoji16]. Z Miłkiem nic byśmy nie załatwili on tylko by zwiedzał wszystko na czworaka, nie usiedzi chwili. Od kilku dni zaczął stawać i teraz to jest jego jedyny cel[emoji23].

Napisane na Redmi 5A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry