reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

@Martex2003 glowa do gory[emoji18], matki maja moc i damy radę pokonać wszystkie problemy. Miłek miał trądzik niemowlęcy i tak sobie mysle, że może to nie był trądzik tylko nie stwierdzona alergia... Bo problem układu pokarmowego był zawsze i teraz też idealnie nie jest.

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@mamamiłka my stosujemy teraz na te plamy alantan plus od wczoraj w kremie.Czytałam na forum, że niektórym dziewczyną pomagał zobaczymy,już nie wiem czego się chwytać bo kilka plamek doszło ma teraz 3 na plecach i parę na rękach w okolicach łokci :/ no i smarujemy się oliwką.Moja ciocia miała podobnie i kąpała dziecko w krochmalu no i podobno pomogło
 
@Madziołek. Dzięki musze kupić ten alantan. Teraz smaruje to bephantenem i ta mascia co dostałam od lekarza. W krochmalu kapalam raz i nawet coś pomogło. Dam znać co mi jutro lekarka powie, powiem Wam ze strasznie się boje[emoji17]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My już po wizycie, diagnoza AZS [emoji22] tylko nie wiadomo czy to alergiczne czy tak po prostu... Mamy nie dawać nabiału oraz uniakcac cielęciny i wołowiny. Dostalismy krem dermaveel na całe ciało i maść lekko sterydowa lecoid lipocream na te zmiany. Kąpiel w emolientach plus balsamowanie dwa razy dziennie. Z kaszlem faktycznie coś lekko słychać i mogą to być początki choroby więc syrop i kropelki dostaliśmy.

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamamilka przykro mi. A będziesz jeszcze konsultować tą diagnozę z innym lekarzem?
Może jednak to nie AZS. Choć co by nie było to i tak niefajne. Faktycznie, u Was zawsze coś. Może to już ostatnia nieprzyjemnosc która Was spotyka. Oby przeszło jak najszybciej.

U nas wczoraj był dzień marudzenia wielkiego plus płacz w dzień i nocy. Także wjechał nurofen bo żel mało pomagał. Dzisiaj jakby lepiej, noc też lepsza. Mnie przy tych tych mrozach też zęby bolą, przed operacją nie zdążyłam wszystkich wyleczyc i muszę to ogarnąć w przyszłym tygodniu.
 
Mamamilka też mi przykro. Ale wiem, że dasz radę, bo matki nadludzka sile mają. Głowa do góry i z uśmiechem w kolejny dzień. Wydaje mi się, że z dziećmi tak jest i chorobę ie da się uniknąć. Wam przydarzyło się AZS. Wiadomo , zawsze fajnie gdyby nie było, ale z drugiej strony mogło też być gorzej. Jesteśmy ż Tobą i przesyłamy pozytywną energie.
Kasia to widzę, że maluchy chyba porozumiewaja się, bo u nas też wczoraj dzień marudzenia i też żel nie dał rady, trzeba było lepsze wspomagacze wyciągać. Dziś rano też. Ale odespala Natalka i już trochę lepiej. Po południu spala 2,5 godziny. No to ja też. Oj czasem przydają się takie drzemki.
 
Oj też mi się zdarza i to bardzo często spać z Filipem w ciągu dnia. Trzeba kiedyś te noce odespać. Młodemu się wszystko poprzestawiało o godzinę i zamiast o 7 to wstaje o 6, pierwsza drzemka jest teraz zamiast o 11, a na drugą drzemkę ciężko go położyć. Mam wrażenie że Filip dąży do jednej drzemki w ciągu dnia a ja nie jestem na to gotowa w żaden sposób.
 
Mamamilka może to jednak nie azs ale alergia. Życzę z całego serca.
Dziewczyny czy wasze dzieci jak pokazujecie im coś palcem z daleka to potrafią już zlokalizować co im pokazujecie ? Czy patrzą może na wasz palec ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki dziewczyny za pozytywne słowa, dużo mi to pomaga.
@kasia0121 jak wrócę do Wawy to wybiorę się do dermatologa z małym i zobaczymy co on nam powie. Ja jeszcze muszę wyrwać tą moją ósemkę bo złożyło się to wszystko z naszą przeprowadzka.
@Jahjahbob racja my matki my bardzo dużą siłę. Nie przespane noce i choroby to tylko początek, aż strach pomyśleć co będzie później.
@Martex2003 oby to była tylko alergia. Miłek lubi obserwować i często mu coś pokazuje ale czy faktycznie na to patrzy to nie wiem, wydaje mi się że tak.
Co do spania to Miłek idzie spać o 20 a wstaje o 6 nie wiem dlaczego zmienił porę wstawania bo jeszcze tydzień temu spał do 8. Chyba czuje wiosnę [emoji23][emoji23]. W dzień robi sobie dwie drzemki teraz, o 9 godzinę i o 12 dwie, a dziś spał prawie 3h.

Napisane na Redmi 5A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry