reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny mam pytanie tak z innej beczki
Czy któraś z was zna się może na różach miniaturowych?
Potrzebuję się dowiedzieć czy róże w okresie zimowania się nawozi czy nie i kiedy ją mogę przesadzić do większej doniczki?.Czytałam w internecie ale jedni piszą tak drudzy inaczej
 
reklama
Mamamilka wydaje mi się że można znieczulac tylko przez pewien czas po znieczuleniu nie można karmić piersią. Tak mi sie wydaje. Nie zazdroszczę bolu. Daj znać jak po szczepieniu.
Ja za tydzień idę na ciąg dalszy kanałówki.

Madziolek z różami nie pomogę. Miałam kiedyś róże chińska i ją zajechałam. Ale większość kwiatów nawozi się w okresie wzrostu czy kwitnienia, a przesadza w czasie spoczynku
 
@mamamiłka Jak Miłek zniósł szczepienie?
Dziewczyny chciała bym się was doradzić.W maju robimy roczek połączony z chrzcinami nie mam pomysłu jak ma wyglądać tort.Za okolicznościowy tort bardzo dużo sobie liczą więc pozostaje mi albo kupić figurkę cukrową albo samej zrobić jakieś dekoracje z masy cukrowej(kiedyś już robiłam ozdoby z masy cukrowej na 18-stkę mojego brata) i ozdobić zamówiony tort.Jak byście widziały coś fajnego to proszę o linka :D
 
@madziolek co do róż to nie mam pojęcie niestety, wstyd się przyznać ale mi nawet kaktus uschnie na parapecie, ogrodnik ze mnie żaden. Dzwoniłam do dentysty, dowiedziałam sie ze można znieczulic ale i tak logistycznie tego nie ogarne bo musze zrobić zdjęcie, które robią tylko rano i daleko od nas. Niestetety mąż w pracy a malego nie mam z kim zostawić. Czekam do urlopu mojego m na koniec miesiaca, dziś w nocy po ścianach chodzilam, baba w aptece dala mi paracetamol ktory nawet delikatnie nie pomógł. Mąż biegł o 6 do żabki po jakis ibuprom, trochę pomogło i padlam ze zmęczenia.
Wczoraj byliśmy na szczepieniu, Miłek był bardzo dzielny, chwile zaplakal i po bolu, waga 7400, wzrost 70,5cm, zębów nawet nie widac pod lupą, lekarz stwierdził że prędko nie wyjda[emoji21].... Ale to nie znaczy że go nie bola dziasla w razie W mamy podawac panadol. Rozwija się prawidłowo na siadanie na czas do 10 msc wiec wszystko w normie. Madziolek jak coś mi wpadnie w oko z tortem to dam znac[emoji4].

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A my dziewczyny właśnie kończymy trzydniowke. Dziś nam schodzi wysypka. Połączone z wychodzenie zębów. Masakra... fajnie, że tak ładnie rozwijają się chłopcy. Ja mam wrażenie, że Natalka przez te żeby i chorobę cofnęla się w rozwoju. Nawet nie chce pełzac .
 
To się u Was dzieje.
Mamamilka łącze się z Tobą w bólu zebowym. A Milek to już kawaler :)

Jahjahbob jak ogarnełas temat trzydniowki? Czymś dodatkowo nawadniałaś Natalke?

Madziolek my 1 maja robimy roczek Filipa. Już zamówiłam drobne ciastka (makaroniki i babeczki), tort idę zamówić w poniedziałek. Zobaczę jaka cena wyjdzie z przyozdobieniem a jaka bez. W razie czego sama kupię ozdoby, już patrzyłam na allegro, tu masz link
Link do: Ozdoby na tort w Dekoracje cukiernicze - Allegro.pl
Patrzyłam jeszcze tutaj
Link do: Zwierzątka z cukru - Tortowe Ozdoby
A balony i inne pierdoly będę zamawiać stąd
Link do: Pan Talerzyk
 
Właściwie to Natalka sama dużo piła, nie było ż tym problemu. Gorzej, że działka bolały, więc przed podaniem picia szedł żel i potem dawała radę.
Tak ż innej beczki to polecam Wam wyprzedaz ż 5.10.15. Kupiłam tam teraz sporo ubranek i naprawdę są fajne. No a ceny rewelacja :-)
 
@mamamiłka może do tego czasu lekarz mógł by ci przepisać ketanol.
@kasia0121 my przyjęcie robimy 26-05.Dziękujemy bardzo na pewno przejrzę te strony a może nawet coś zamówię.Widzę,że masz już wszystko zaplanowane :D.Ja właśnie jestem na etapie wyboru zaproszeń.Balony kupimy w sklepie koło nas już z helem :D
@Jahjahbob super,przejrzymy na pewno ubranka może akurat coś nam wpadnie w oko :)
 
reklama
Ooo właśnie, ketonal jest dostępny bez recepty, tyle że trochę słabszy, ale można wziąć dwie tabletki i wychodzi na to samo jakby się miało ten ketonal co jest na recepte. Mąż mi kupował ostatnio, dawka bez recepty jest o połowę mniejsza niż na recepte.
 
Do góry