reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

@mamamiłka dziękuję.Aleks zawsze taki pogodny jest jak ja to mówię: Jak nie płacze to się śmieje.Ale nie myślcie, że jest grzeczny bo to to akurat sobie wmawiam zawsze mówię: To nasze pierwsze dziecko, więc dla mnie jest grzeczny bo nie mam porównania :D haha wiadomo mama zawsze znajdzie jakieś tłumaczenie.
 
reklama
@mamamiłka dziękuję.Aleks zawsze taki pogodny jest jak ja to mówię: Jak nie płacze to się śmieje.Ale nie myślcie, że jest grzeczny bo to to akurat sobie wmawiam zawsze mówię: To nasze pierwsze dziecko, więc dla mnie jest grzeczny bo nie mam porównania :D haha wiadomo mama zawsze znajdzie jakieś tłumaczenie.
Dziewczyny co na zapalenie spojówek? Braliśmy krople tobrex i póki kropiliśmy to było ok,przestawaliśmy i znowu pojawiała się ropa.Dziś znowu ropa w prawym oczku jednak bez zaczerwienienia, już nie wiem czy to znów zapalenie spojówek czy co. Już nawet myślałam, że chyba lepiej odwiedzić okulistę niż lekarza rodzinnego.
 
@Madziołek. Wiadomo dla matki dziecko jest największym skarbem[emoji4]. Na zapalenie spojówek my też braliśmy tobrex i nam pomógł natychmiast, całe szczęście świństwo nie wróciło. Przemywaj oczka woda przegotowana na każde oczko osobny gazik lub platek. Oby przeszlo jak najszybciej, ale w razie W to faktycznie lepiej się wybrać do specjalisty. A może kanaliki lzowe zatykaja sie? Spróbujcie przemywac i masowac te kanaliki może będzie poprawa.

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też mi się wydaje że może masowanie kanalikow pomoże. Możesz jeszcze przemywac oczka tymiankiem.
Madziolek piękne zdjęcie. Śliczny Aleks :)

My mamy dzisiaj wielki dzień marudzenia i niejedzenia. Pewnie kolejne zęby idą bo jak zblendowałam zupkę to Filip zjadł prawie całą.

Co do moich badań to tak: lekka skolioza kręgosłupa i drobne zwyrodnienia- mam skierowanie na rehabilitację. Natomiast okazało się że kręgosłup mnie boli przez pecherzyk żółciowy, w którym mam kamyki. Lekarz chciał mnie od razu zostawić w szpitalu i usunąć pecherzyk ale się nie zgodzilam. Muszę ogarnąć opiekę nad Filipem. Więc dostałam skierowanie na gastroskopie i na wycięcie pecherzyka. Trochę się boję ale jak wszystko uda mi się poukładać to w lutym pójdę i sobie wytne to cholerstwo.
 
@kasia0121 oby rehabilitacja szybko pomogła.Co do woreczka żółciowego moja mama miała usuwany parę lat temu metodą laparaskopową.Podobno nic strasznego.
Kupiliśmy dzisiaj na przecenie sorter motylka w Kauflandzie za 14zł
 
Madziolek to Wam się trafiła okazja :).
Czy korzystacie jeszcze z maty edukacyjnej i lezaczka bujaczka? Bo Filipa już to nie bawi i chyba pora wynieść to na strych. Chciałam kupić suchy basen z piłkami ale ceny mnie trochę zszokowały
 
@kasia0121doobrze, że zdiagnozowali od czego boli Cię kręgosłup. Pójdziesz wytniesz i będzie po problemie. U nas mata jeszcze stoi Miłek czasami się pobawi, lezaczki mamy dwa i stoją w koncie. Jak tylko poloze go na chwilę to on się zaraz przekreca na brzuch. Tu mieszkamy do końca miesiąca wiec i tak nie opłaca mi sie teraz nic pakować. U nas jest teraz na tapecie stolik edukacyjny, pianinko, bebo turlaczek, małpka uciekajaca, sortery i wszelkiego rodzaju klocki.
@Madziołek. Za 14 zl[emoji50] no to masz farta[emoji4], ja jakoś nie mam szczęścia do promocji. Zamawialam ubranka dla Miłka ze smyka i była promocja na body z długim rękawem za 30zl 5 szt. Zamówiłam dwa komplety i jakieś tam pierdoly dobralam a kolejnego dnia e mail, ze nie ma bodow na magazynie i same te drobiazgi do mnie ie wysyłają.... Już trzeci raz tak mam u nich[emoji21], złożyłam reklamację, a paczki nie przyjmę od kuriera. Ostatni raz coś od nich zamawiam...

Miłek nauczył się mówić tata i od wczoraj ciagle gada tata tata tata, mój mąż zachwycony[emoji5]. Mama udalo mu się kilka razy ale to tak nie świadomie bardziej, ale co tam i tak jestem z niego bardzo dumna[emoji3]. Wczoraj jak był trochę marudny i krzyczy tata tata to ja do męża no idź syn cie potrzebuje[emoji23]. I tak biegał biedny i się zajmował synkiem no bo przecież tata jest jeden[emoji1]. Wieczorem mial dość i uczył malego mówić mama[emoji23].

Dziewczyny mamy mały problem z pupa[emoji17], Miłek się rozkrecil i w piątek zrobil 2 kupy w sobotę 3[emoji50] wczoraj 2 i dziś rano patrzę a tam znowu kupa[emoji50][emoji50][emoji50]. I wszystkie takie ledwo mieszczące się w pieluszce. My się cieszymy wiadomo ale pupa ma małe odparzenia, sudocrem nie działa jak narazie... Co stosowalyscie przy takim problemie?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mamamilka te kupki mogą być efektem ząbkowania. Być może pojawiają się za chwilę białe dziady:) U nas tak było.
Na odparzenia daje cały czas sudocrem, przy każdej zmianie pieluszki. Poprawa jest na drugi dzień. Położna zachwalala na odparzenia bepanthen ale u nas nie pomaga.
Uwielbiam gaworzace dzieci, mówią wtedy z takim namaszczeniem. To mąż musi chodzić z głową w chmurach, wszak jego synek mówi już "tata".
Smyk internetowy też mnie denerwuje. Ostatnio kupowałam w stacjonarnym bo ceny na artykuły które mnie interesowały były takie same.
Ehh, zamawiam stolik edukacyjny. A przed chwilą zrobiłam zamówienie w c&a. Mąż mnie zabije za te wydatki;) A jeszcze korci mnie 5 10 15 bo tam też są promocje ;).
Mamamilka a to przeprowadzanie się do wymarzonego domku?
 
Do góry