reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dzwoniłam umówić nas na usg bioderek. Termin na 21 sierpnia. Za pierwszym razem jak byliśmy to czekałam 3 dni, teraz 3 tygodnie. Pewnie przez sezon urlopowy. A tak wogole to ile tych usg bioderek ma być?
u nas dwie wizyty pierwsza w 8 tygodniu i druga w 4 mcu a też na pierwszej było wszystko ok,druga kontrolna.
NomiMalone trzymamy kciuki!
Upał upał........ moje dziecie tez się uspokoiło po kąpieli, a od południa marudne, m ożetrzeba kąpać cześciej
 
reklama
U nas temperatura taka sama jak wczoraj tyle że wieje fajny orzeźwiający wiaterek. Może będzie łatwiej przetrwać dzisiejszy dzień. Takie upały zapowiadają do niedzieli. Dla naszego województwa wydano 3 stopień ostrzeżenia dot. upałów.
Jesteśmy już po spacerze, te temperatury tak męczą Filipa, że noce nam ładnie przesypia, albo nie budzi się wcale albo tylko raz. No i pojawiła się nam nowa umiejętność mianowicie piszczenie, aż się boję że sobie gardło zerwie.
Czy Wy tez tak macie, że co chwilę chcecie coś kupować dzieciom? Mąż mi pogrozil że zmieni hasło na allegro bo tyle rzeczy to przez 2 lata nie kupiliśmy ile przez 3 miesiące. Teraz mam na musiku krzesełko do karmienia. Wiem, że to jeszcze dużo za wcześnie ale nie potrafię się opanować. No i jak są jakieś wyprzedaże w 5 10 15 czy smyku to też zdarza mi się zaszaleć. Nigdy nie byłam maniaczką zakupów, teraz mi się coś porobiło. Aa no i wymyśliłam sobie jeszcze nowy blender i wagę kuchenną. Oczywiście wszystko dla Filipa. Blender żeby miksować mu zupki, stary już się nie prezentuje, wagę żeby dokładnie ważyć mięsko które będzie szło do zupki. Jak tak dalej pójdzie to będę się modlić żeby wygrać w lotto.
 
Haha :D Ja też codziennie przeglądam ubranka i rzeczy dla dzieci ale aż tyle nie zamawiam.Wybieram jakieś ubranka zapisuje w obserwowanych i co jakiś czas zamawiamy z mężem.Jest tak dużo fajnych rzeczy,że faktycznie ciężko się opanować . :D
 
Czekam jak są wyprzedaże ubranek, ale niestety niektóre rzeczy nigdy nie są na promocji. Zresztą wszystko dla dzieci jest takie drogie. Ale to chyba syndrom matek, że wolą kupić dziecku niż sobie. I faktycznie, nie pamiętam kiedy coś sobie kupiłam, będąc na macierzyńskim nie odczuwam takiej potrzeby. To co wcześniej wydawalam na siebie teraz przeznaczam na Filipa. Tylko później jak skończy mi się urlop macierzyński i rodzicielski i przyjdzie mi wrócić do pracy, to mogę się zdziwić, że nie będę miała co na siebie włożyć :)
 
My już po spacerku popadało trochę wcześniej,ale teraz z powrotem ukrop jest :/ Za niedługo jedziemy całą rodzinką do dentysty mam nadzieję,że Aleks będzie spokojnie czekał z tatusiem bo inaczej się będę stresowała na fotelu.
 
Filip ma podobnie. Na początku był zachwyt matą, teraz woli leżaczek. Może dlatego że na macie są wyżej zawieszone zabawki i ciężko je złapać. Jak kładę to na brzuchu to zawsze na macie i wtedy jest zachwyt:).
A propo leżenia na brzuchu, nie pamiętam już gdzie, ale wyczytałam że niemowlak nie powinien leżeć dłużej niż 15 min. dziennie na brzuchu.
Jak u Was z pogodą? U nas bez zmian, deszczu i burzy też nie byłoo_O
 
reklama
U nas to samo,woli na brzuszku na macie leżeć.U nas dzisiaj bez zmian,wyszliśmy kilka spraw załatwić i może jeszcze udało by mi się pójść do fryzjera na farbowanie jeżeli zostanie trochę czasu.
 
Do góry