reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

helenka05 nawilżacz to dobry pomysł. Nawet jeżeli teraz się nie przyda to w sezonie grzewczym będzie jak znalazł, a powoli idzie do chłodnych dni. Już praktycznie połowa wakacji za nami.
 
reklama
helenka05 nawilżacz to dobry pomysł. Nawet jeżeli teraz się nie przyda to w sezonie grzewczym będzie jak znalazł, a powoli idzie do chłodnych dni. Już praktycznie połowa wakacji za nami.[/QUOT
Tak to prawda jak ten czas biegnie. Mam ciągle te same problemy ale pewnie dlatego ze to nasze pierwsze dziecko i dojrzale macierzyństwo. A gdzie mieliście tego wodniaczka? Wchłonął się?
 
Ostatnia edycja:
Na woreczku. Pediatra kazał nam przy zakładaniu pampersa dawać jajeczka do góry żeby ten wodniaczek zszedł na dół. No i nie mamy już dziada. A co najlepsze tego wodniaczka wybadał nam pediatra prywatnie jak pojechaliśmy zdiagnozować wiotkość krtani, a jak byliśmy w przychodni to lekarka stwierdziła, że już na pewno tego wodniaczka nie ma ( bez zaglądania w pieluche!). A że mam koleżankę która teraz szkoli się na położną to sprawdziła czy się wchłonął
 
mamamiłka duzo sily! :-) widac silny skurcz go musial zlapac skoro tak to wygladalo. Moja Natka czasem tez ma takie dni, czasem jedna kupa i ulga, a czasem jedna kupa dopiero rozpoczyna proces odgazowania brzuszka. Spokojnie, jeszcze troszke, ja tak sobie powtarzam, gdy jiz sil brak.
U nas tez dzis malo snu, od 5 usmiechy i zaczepia ia, pote okolo 7 tez gódzinne odgazowanie, potem usmiechy i zabawianie, a teraz karmimy sie.
Moje piersi ostatnie kilka dni postanawiaja wybuchnac chyba. Mimo, ze karmie to tak sie napelniaja, ze zaeaz bede obdzielac na sniadanie mlekiem Natalke i meza zeby poczuc ulge,
Biedne te wasze dzieciaczki z tymi oczkami, mak nie zatkany kanalk to ropiejace oczko. Biedne slodziaki.
My jutro idziemy na szczepienie, oj juz sie boje...
U nas dzis deszcz i burze, ze spaceru nici, pozostaje nam werandowanie w bujaczku na balkonie. Bedziem werandowac zatem. Wczoraj wieczorem bujaczek na balkonie zaliczony przez 1,5 godziny i tez styknie :-)
 
Dziękujemy. To jedno z nielicznych zdjęć które ostatnio udało mi się cyknąć, wszak moja pociecha chyba ma zalążki adhd;), ani aparat ani ja za nim nie nadążamy. A jak zacznie chodzić to kręgosłup będę miała do wymiany;).
U nas też paskuda za oknem, na razie uskuteczniamy mate edukacyjną.
Jahjahbob wezmę przykład z Ciebie i też wyjdziemy na taraz z bujaczkiem, bo na spacer nie ma co liczyć dzisiaj.
A propo zabawek, Filip uwielbia przeglądać książki, zwłaszcza te gdzie są zdjęcia dzieci. Gazety które kupiłam w ciąży wyglądają jakby były wyjęte krowie z gęby ;)
A ostatnio mówiłam do męża że już chciałabym młodemu kupować bajki, z tej rozkoszy chyba za chwilę pozamawiam przez internet kilka bajek wszak wypłata przyszła i jakoś ciąży mi na koncie:biggrin2:
Może starczy mi dolarów na kilka bajeczek, szaleć nie ma z czym a raczej za co;)
 
Helenka05 a jak zobaczyc czy nie jest zatkany ten kanalik? Troche sie przespal rano a ja razem z nim ale jak wstalismy to oczko znowu cale sklejone w ropie[emoji27]. Zadzwonilam do meza zeby normalnie z pracy wrocil to pojedziemy do lekarza, goraczki cale szczescie nie ma. Kurcze zawsze zwracalam uwage na pielegnacje oczek a tu taki psikus, mam nadzieje ze to nic powaznego. W tym wszystkim tak sie do mnie usmiechnal od ucha do ucha ze az mi soe goraco na sercu zrobilo[emoji7]
Jahjahbob dobrze bedzie dacie rade na szczepieniach bede trzymac kciuki za malenka[emoji4]. Ja tez mam takie dni gdzie mimo karmienie te persi malo co nie eksploduja[emoji50] a jak dostawiam malego to za chwile z obydwu pod cisnieniem leci.
U mnie tez dzis paskudna[emoji53]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Helenka05 a jak zobaczyc czy nie jest zatkany ten kanalik? Troche sie przespal rano a ja razem z nim ale jak wstalismy to oczko znowu cale sklejone w ropie[emoji27]. Zadzwonilam do meza zeby normalnie z pracy wrocil to pojedziemy do lekarza, goraczki cale szczescie nie ma. Kurcze zawsze zwracalam uwage na pielegnacje oczek a tu taki psikus, mam nadzieje ze to nic powaznego. W tym wszystkim tak sie do mnie usmiechnal od ucha do ucha ze az mi soe goraco na sercu zrobilo[emoji7]
Jahjahbob dobrze bedzie dacie rade na szczepieniach bede trzymac kciuki za malenka[emoji4]. Ja tez mam takie dni gdzie mimo karmienie te persi malo co nie eksploduja[emoji50] a jak dostawiam malego to za chwile z obydwu pod cisnieniem leci.
U mnie tez dzis paskudna[emoji53]

PNapisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak jest zatkany to i lezka i sol fizjologiczna stoi w tym oczku
 
Witam, środek lata a ja od niedzieli walczę z grypą i żeby małego nie zarazić.. jakaś masakra. U nad dzisiaj spodziewamy się deszczu, póki co jesteśmy na spacerku korzystając jeszcze z pogody miłego Dnia
 
reklama
mamamilka zazdroszcze drzemki. Natka postanowila uprzejmie nie spac, wiec nie spie i ja, a spac sie chce, a jakze :-) jeszcze pogoda ewidentnie nie zacheca do spacerow, tylko do spania. Taki kocyk, serialik i drzemeczki. Ciekawe kiedy to znowu bedzie mozliwe :-) i czy w ogole bedzie mozliwe...
 
Do góry