reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

kasia0121 jakie pampersy ? Ww sensie ktore sa obnizone? U nas mozliwe sa tylko zielone pampkj, albo dady i to nie caly czas, tylko na zmiane z zielonymi pampersami, bo inaczej odparzenia sa.

Madziolek podziwiam, u nąs spanie od 0.20 do po 9 z jedna polgodzinna pobudka na jedzonko, ale spaceru teraz nie popelnie, bo sil jie mam tak rano. Jakis kryzys od kilku dni, no i nie mam sil i koniec...

Perelka83 gwatuluje odwagi, ja sama mam psychiczny problem zeby zostawic dziecko tak, ze go nie widze, nie slysze, nie dobiegne, itd. Miesiaczki u mnie brak poki co, ale podobno pierwsza moze taka byc.

Dzis fryzjer. Idziemy we trojke, Tata bedzie pilnowal. Aaaa mam stresa, bo chce wlosy calkiem krotkie zrobic. Po porodzie moje wlosy postanowily byc siankiem, ktorego nie da sie ujarzmic, wiec niech ujarzmi je ekspert, bo ja juz wymieklam:-)

Też podziwiam Perelka83.Jahjahbob również się boję zostawiać małego,jedynie Tata z nim czasem zostaje(wtedy się nie martwię).
 
reklama
Ja moze i z Tata zostawie, ale to na czas mojego prysznica. Na spacer jeszcze ich samych nie potrafie wypuscic, mimo ze Tata nalega, ze w tym czasie mam odpoczac, odespac, i jakies tam pierdoly, ktorych moj umysl za wszelka cene nie chce przyswoic, bo przegrywa poki co walke z instynktem, ktory z tylu glowy podstepnie sie czai i mowi - badz przy dziecku, badz przy dziecku... jest to o tyle silne, ze tesciowa mowi, ze jestem jak sepica, ktora na wszystkich trzymajacych Natalke patrzy, obserwuje kazdy ruch i jakby co to szybko zabierze dziecko, a po drodze mimochodem zabije napastnika :-) mogloby tak byc, to silniejsze ode mnie. Alez pierwptna jestem ;-)

Helenka05 wspolczujemy maluszkowi i Tobie. Dzielnie masuj oczko i jeszcze wesolo spiewaj przy tym piosenki, mimo ze sama pewnie rozplakalabys sie tak jak dzieciatko. Ale masuj - poprawi sie :-)
 
perelka83-ja dostałam miesiaczkę 4 tygodnie po zakończonym połogu. Była taka jak zawsze, tylko trwała dłużej (7 dni).

helenka05 - nam pediatra kazał profilaktycznie 3 razy dziennie masować kanaliki łzowe, one lubią dać o sobie znać jak się z dzieckiem zacznie wychodzić na spacery.

Jahjahbob - na promocji są pampers active dry, kupujemy też premium care ☺
 
hej, ja w weekend zaliczyłam pierwsze wyjście z domu od blisko roku na impreze, moje dziecie zostało z babcią i było grzeczne:)
czy miałyście juz okres? jesli tak to czy tez był tak obffffity?
 
moj mały jest dość grzeczny, a że mieszkamy z babcia to dokładnie wie co i jak:)
a co do okresu to wczoraj był mega....

podkład poporodowy przesiąkł po około 3 godz. podczas snu ..... dzisiaj troszkę spokojniej więc może to normalne
 
W trakcie pisania Pierworodny postawił solidnego klocka:rofl:. Spacer mamy już zaliczony z samego rana, bo żar się leje z nieba więc nie ma opcji żeby w południe czy wczesne popołudnie wychylić nos z domu.

Fryzjer, kosmetyczka - to mi się marzyło przed chrzcinami, ale nie ma opcji żeby ktoś inny zajął się synem - po 10 min kończy się płaczem i biegnę z odsieczą :). No więc może przed powrotem do pracy uda mi się poodwiedzać te miejsca;) Jak na razie jesteśmy nierozłączni
 
Ja chyba na innej planecie mieszkam, bo u mnie dzis bez upalu i zbiera sie na burze :-)

Dziecie spi, a Mama po prysznicu i wlasnie jem solidne polskie sniadanie w postaci paczka i herbaty :-)

Ja nie chce pierwszego okresu, juz polog byl jak nadrabianie okresu za 9 miesiecy! A teraz jeszcze okresy, co za niesprawiedliwosc. Ciekawe po jakim czasie bedzie pierwszy, karmie piersia to moze uda sie przeciagnac sprawe :-)
 
Hej dziewczyny, u nas weekend ciezki [emoji51] zmagalismy sie z brzuszkiem i bezsennoscia... Masakra myslalam ze juz jest znaczna poprawa a tu psikus. W sobote zostawilam mojego M z synem i wybralam sie na zakupy.. Nie bylo mnie 3h a jak wrocilam to zastalam ich zmeczonych i spiacych. Wielkie bylo zdziwienie mojego M ze maly nie przespal sie ani 5min. Do tej pory jak tatus wracal z pracy to dzieciatko po dziennym maratonie dania mamusi w kosc slodko spalo.. A tu taka niespodzianka[emoji39] a co tam dobrze ze zobaczyl co czasami ja mam jak jest w pracy. Mi okres jeszcze nie wrocil ale karmie piersia wiec zobaczymy kiedy to nastapi, ale wcale za nim nie tesknie.
Hahjahbob daj znac jak po fryzjerze[emoji16] jejku ja sie musze wkoncu zmobilizowac i tez sie wybrac, mam takie siano na glowie ze patrzec nie moge...
Dziewczyny ktore karmicie piersia jakie bierzecie witaminy? Ja do tej pory biore pregne plus ale szukam czegos na wymiane.

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamamiłka znam ten bol, u nas jak Tata zobaczyl w weekend jak wyglada standardowy dzien Mamy i Malentasa to uznal, ze "no dzis to dala w kosc", pp czym jak powiedzialam, ze to standardowy dzien to zrobil wielkie oczy i nie powiedzial juz nic. A tej nocy z soboty na niedziele malo spal, bo ogladal cos tam sportowego w nocy i zobaczyl jak czesto wstaje, po czym padl komentarz, ze ta noc byla taka trudna, podczas bdy trafil na super spokojna noc :-) juz go nawet z bledu nie wyprowadzalam :-) ach Ci mezczyzni :-)

Kurcze, ja nie biore zadnych suplementow, a karmie tylko piersia. W ciazy sie tego tyle nalykalam, ze teraz tabletkom mowie basta. Jem barszcz :-) i ogolnie to strrrrrasznie mnie ciagnie do slodyczy:-) no to jem. Dzis juz paczek zaliczony, w lodowce czeka saarlotka, no i jeszcze lody, lody, lody! Oł jeeeee :-) Ale szczerze to przy mojej ssawce i tak jest juz polowa mnie po porodzie. Tylko brzuszek jeszcze wiotki, bo bylo cc. A jak Wam dziewczyny idzie zrzucanie cialka?
 
reklama
u mnie pozostało po 6 tygodniach po cc 6 kg i bardzo waga nie chce spadać, pomimo nie jedzenia słodyczy kolacji, mało pieczywa :(
 
Do góry