reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
My dzisiaj też znaczną część dnia spędziliśmy na zewnątrz. Syn po dniu pełnym wrażeń bardzo szybko zasnął na noc:). Zobaczymy czy takie całodniowe dotlenienie na świeżym powietrzu wpłynie jakość nocnego snu:). A rodzice mają czas dla siebie, tyle że ja też już ledwo na oczy patrzę ;)
 
U nas Tata wlasnie walczy o sen calej naszej trojki...
Przed chwila zaliczona trzecia dzis kapiel, tyle, ze ostatnia niespodziewana byla, wiec odbyla sie na szybko i pod zlewem w lazience :-) okazalo sie, ze dziecko jest w stanie zrobic kupe wieksza od siebie :-) takze nie nudzimy sie.
 
Hej hej hej..:) Wczorajsze spacery jednak nie miały wpływu na sen mego maluszka. Standardowo mieliśmy dwie pobudki w nocy.

Kupki u nas też są mega wielkie, ledwo pampers je pomieści. Kilka razy zdażyło się, że i bodziaki zostały solidnie naznaczone musztardową papką;). No ale załatwianie jest co drugi dzień, więc pewnie stąd te kosmiczne ilości.

Właśnie posłałam męża do Lidla po pampersy. Niech walczy jak lew, bo cena atrakcyjna:)
 
Hej dziewczyny :).My od 3 nie śpimy bo małego brzuszek bolał :( na szczęście już jest ok i zasnął a ja walczę ze zmęczeniem.Ogarnę trochę dom i idziemy na spacerek bo dzisiaj znowu pogoda ładna :).
Będziemy nabijać kilometry(Pomoc mierzona kilometrami).A wy jakie macie plany?
 
Hej ja zaliczyłam w weekend pierwsza imprezę od blisko roku, moje dziecię zostało z babcią i było grzeczne ☺ a ja odpoczelam troszeczkę od domu. Mam pytanie czy mualyscie juz pierwsza miesiaczke ? Jesli tak to czy tez taka obfita ????
 
Witam dziewczyny. A u nas wczoraj znowu przeboje zatkany kanalik łzowy całe oczko zaklejone płacz po przebudzeniu niesamowity i teraz będziemy musieli pracować nad udrożnieniem masażami to moje dziecko mysz dotknąć wszystkie dolegliwości a z miesiączka po porodzie to chyba kwestia karmienia ja jeszcze nie miałam życzę Wam miłego dnia
 
reklama
kasia0121 jakie pampersy ? Ww sensie ktore sa obnizone? U nas mozliwe sa tylko zielone pampkj, albo dady i to nie caly czas, tylko na zmiane z zielonymi pampersami, bo inaczej odparzenia sa.

Madziolek podziwiam, u nąs spanie od 0.20 do po 9 z jedna polgodzinna pobudka na jedzonko, ale spaceru teraz nie popelnie, bo sil jie mam tak rano. Jakis kryzys od kilku dni, no i nie mam sil i koniec...

Perelka83 gwatuluje odwagi, ja sama mam psychiczny problem zeby zostawic dziecko tak, ze go nie widze, nie slysze, nie dobiegne, itd. Miesiaczki u mnie brak poki co, ale podobno pierwsza moze taka byc.

Dzis fryzjer. Idziemy we trojke, Tata bedzie pilnowal. Aaaa mam stresa, bo chce wlosy calkiem krotkie zrobic. Po porodzie moje wlosy postanowily byc siankiem, ktorego nie da sie ujarzmic, wiec niech ujarzmi je ekspert, bo ja juz wymieklam:-)
 
Do góry